Kolejna firma z branży automotive inwestuje w Gliwicachźródło: Materiały inwestora

Kolejna firma z branży automotive inwestuje w Gliwicach

REKLAMA
Działająca w branży motoryzacyjnej firma HT&L Fitting Polska zdecydowała się zainwestować w Gliwicach. Ulokuje się na terenie Diamond Business Park Gliwice, wynajmując łącznie ponad 3280 mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. Firma wprowadzi się do Parku na początku grudnia 2021 roku.
HT&L Fitting Polska specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kół samochodowych na linię produkcyjną fabryki samochodów w systemie Just In Time/Just InSequence. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej.
– Cieszymy się, że Diamond Business Park Gliwice spotyka się z narastającym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Bardzo dziękujemy HT&L Fitting Polska za zaufanie i wybór naszej lokalizacji. Diamond Busines Park Gliwice to świetna lokalizacja, która z pewnością spełni wszystkie wymagania techniczne i operacyjne firmy HT&L Fitting Polska – komentuje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.
REKLAMA
– Z zadowoleniem przyjęliśmy informację, że Diamond Bussines Park Gliwice jest gotowy zaoferować naszej spółce powierzchnię magazynową i pomieszczenia biurowo-socjalne zlokalizowane w sąsiedztwie fabryki samochodów PSA Manufakturing Poland w Gliwicach jednocześnie spełniające wymagania dla naszego rodzaju działalności, w szczególności dostosowanie obiektu płynnej logistyki JustInSequence, jak i do rygorystycznych wymagań zabezpieczeń ppoż. dla magazynowania opon – podkreśla HT&L Fitting Polska.
Diamond Business Park Gliwice to zlokalizowany w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej kompleks przemysłowo-magazynowo-biurowy o wielkości 53 tys. mkw. dostosowany do potrzeb średnich i małych firm.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Armando 9355(gość)
Thanks to this article I can learn more. Expand my knowledge and abilities. Actually the article is very real.  https://www.mcdvoice.wtf/
REKLAMA