Objectivity inwestuje w Gdańsku. Zatrudni 300 osóbźródło: Materiały inwestora

Objectivity inwestuje w Gdańsku. Zatrudni 300 osób

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna firma z branży IT zdecydowała się zainwestować w Gdańsku. Tym razem swoje biuro w tym mieście otworzy Objectivity. Będzie to drugie centrum tej firmy w Polsce. Pierwsze działa od 13 lat we Wrocławiu.
Firma powstała w Wielkiej Brytanii w 1991 roku. Objectivity zajmuje się kompleksowymi konsultacjami, projektowaniem, a następnie dostarczaniem oprogramowania i utrzymywaniem systemów informatycznych dla brytyjskich i niemieckich klientów z większości branż.
Ze względu na duży i szybki rozwój w Polsce firma zdecydowała się na otwarcie drugiego po Wrocławiu centrum w Polsce. W Gdańsku planuje zatrudnić 300 specjalistów. 
– W Objectivity znajdą zatrudnienie osoby o umiejętnościach technicznych na różnych poziomach doświadczenia. Poszukiwani będą programiści .NET, Java, React, Angular i Python oraz specjaliści DevOps z doświadczeniem w chmurze Azure, AWS i GCP. Otwarte będą stanowiska Technical Architect oraz Solution Architect, swoje miejsce odnajdą w firmie też analitycy biznesowi i kierownicy projektów – mówi Łukasz Kulik, dyrektor operacyjny w Objectivity.
REKLAMA
Objectivity ma również oferty pracy dla specjalistów z innych dziedzin, np. HR, administracji, komunikacji czy marketingu.
Osoby zatrudnione w firmie mogą wybrać pracę z biura, zdecydować się na model całkowicie zdalny - wtedy swoją pracę mogą wykonywać z dowolnego miejsca w kraju lub też wybrać jeszcze inne rozwiązanie - połączyć pracę w biurze z częściowo pracą w domu. Objectivity umożliwia zarówno nowym jak i obecnym pracownikom przeprowadzkę do Gdańska, wspierając ich w tym finansowo
Oddział Objectivity w Gdańsku mieści się w kompleksie biurowym Garnizon, w biurowcu Hiro przy ul. Bernarda Chrzanowskiego 11 w dzielnicy Wrzeszcz.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA