Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Krakowieźródło: pixabay.com

Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT stawia na stolicę Małopolski. DataArt, firma zajmująca się doradztwem technologicznym na skalę globalną, otworzyła nowy oddział w Krakowie. Do końca 2022 roku planuje zatrudnić w nim 90 specjalistów IT.
Krakowski oddział to trzecia filia DataArt w Polsce. Firma posiada obecnie biura w Lublinie i Wrocławiu, współpracując z 370 specjalistami IT.
– Obserwujemy lawinowy wzrost zapotrzebowania na usługi programistyczne, dlatego też podjęliśmy decyzję o otwarciu nowego oddziału w Krakowie i zainteresowaniu ekspertów IT naszą firmą na nowym, lokalnym rynku. Uważamy, że jesteśmy w stanie w ciągu roku zbudować w Krakowie 90-osobowy zespół – informuje George Kremenetsky, prezes DataArt Kraków.
– Poszukujemy osób pracujących w różnych technologiach, ze szczególnym nastawieniem na Javę, JavaScript, .NET, Android, iOS, a także testerów oprogramowania oraz analityków biznesowych. Nasi nowi pracownicy będą mieli szanse współtworzyć oprogramowanie dla światowego lidera branży retail food i innych globalnych marek – dodaje Kremenetsky.
Nowy oddział DataArt w stolicy Małopolski ma osiągnąć pełną zdolność operacyjną do końca roku
REKLAMA

O firmie DataArt

DataArt rozpoczęła działalność w Polsce w 2014 roku, otwierając 30-osobową filię w Lublinie. Po niecałych 12 miesiącach od rozpoczęcia działalności, zespół wzrósł do 100 osób, a firma uruchomiła nowe biuro we Wrocławiu. DataArt współpracuje obecnie w Polsce z 370 specjalistami IT i prowadzi procesy rekrutacyjne na 230 różnych stanowisk w całej Polsce
DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną - projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA