IDG Poland S.A. w Business Garden w Warszawie

IDG Poland S.A. w Business Garden w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wydawnictwo IDG Poland S.A. wynajęło około 800 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Najemcę w transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

IDG Poland S.A. jest częścią największej na świecie firmy w obszarze mediów technologicznych. Globalna sieć mediów IDG obejmuje ponad 200 tytułów prasowych, ponad 450 witryn WWW i ponad 700 imprez targowych oraz konferencji. Marki IDG w tym obecne w Polsce to: CIO, Computerworld, PC World, Networld, a także CFO, InfoWorld, Network World i TechWorld. Docierają one do 270 milionów nabywców w 97 krajach, m.in. Australii, Korei, Chin, Stanów Zjednoczonych i krajów europejskich.

REKLAMA

 

IDG Poland S.A. wynajęła powierzchnię w budynku zlokalizowanym przy ulicy 1 Sierpnia i Iłżeckiej na terenie kompleksu Business Garden. Ten ekologiczny park biznesowy, którego inwestorem i deweloperem jest firma SwedeCenter, docelowo składać się będzie z siedmiu budynków o łącznej powierzchni najmu około 90 tys. mkw. Pierwszy etap inwestycji, w ramach, którego ukończono dwa budynki o łącznej powierzchni najmu ponad 32 tys. mkw., oddano do użytku pod koniec 2012 r. Autorem projektu architektonicznego jest Mariusz Rutz z pracowni JSK Architekci. IDG Poland S.A. wprowadzi się do obiektu w sierpniu bieżącego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA