Firma Business Services Center stawia na KatowiceDL Invest Group

Firma Business Services Center stawia na Katowice

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Business Services Center dołączyła do grona najemców w budynku DL Tower przy ul. Korfantego w Katowicach. Organizacja napędza rozwój biznesowy, zawodowy i osobisty, a społeczność zrzesza polskich przedsiębiorców pod brandami BNI, BNI+ oraz Corporate Connections.

DL Tower to kompleks typu mixed-use z pełną infrastrukturę biurową, handlową i usługową w ramach jednego budynku. Budynek posiada świetną i przyszłościową lokalizację – centrum miasta (Śródmieście) wraz z bezpośrednią komunikacją publiczną i szeroką infrastrukturą towarzyszącą (m.in.: pobliskie hotele) – dostęp do szerokiej bazy parkingowej, pełne udogodnienia dla rowerzystów oraz multifunkcyjny kompleks handlowo-usługowy, ułatwiający codzienne funkcjonowanie – przedszkole i żłobek, punkt fitness, punkty gastronomiczne i strefę wypoczynku.

W przypadku DL Tower warto wspomnieć również o świetnej specyfikacji technicznej samej nieruchomości – spełniającą najwyższe standardy i zapewniającej najemcom bezpieczeństwo i ciągłość ich funkcjonowania.

REKLAMA

– W obiekcie zagwarantowano usługi zaspokajające codzienne potrzeby użytkowników oraz naszych pracowników. Zrzeszając polskich Przedsiębiorców jesteśmy w pełni świadomi, że komfort pracy pracownika przekłada się na bezpieczeństwo kreowania struktur Spółki, pozwalając na ich stabilny i przewidywalny rozwój – mówi Adam Wroczyński, Dyrektor Operacyjny Corporate Connections.

DL Invest Group

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA