REKLAMA

DL Invest Group

Artykuły o DL Invest Group

Globalny dostawca części dla branży automotive SaarGummi zainwestuje w województwie podkarpackim
Kolejna duża inwestycja z branży automotive w Polsce. Deweloper i inwestor, firma DL Invest Group zawarła z SaarGummi globalnym dostawcą części dla branży automotive umowę na wynajem kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowych w inwestycji DL Invest Park Sędziszów. Inwestor zamierza uruchomić w Polsce produkcję.
Firma Ammega Poland wynajęła ostatnią wolną powierzchnię magazynową w DL Invest Park Czechowice-Dziedzice
Firma Ammega Poland wynajęła ostatnią wolną powierzchnię w DL Invest Park Czechowice-Dziedzice. Magazyn znajduje się w pobliżu dróg ekspresowych S1 i S52. W zasięgu 30 minut jazdy znajdują się między innymi Cieszyn i Bielsko-Biała. W samych Czechowicach-Dziedzicach mieszka ponad 35 tys. osób.
Nowy, duży najemca zajmie cztery piętra w biurowcu DL Tower w Katowicach
Właściciel DL Tower – firma DL Invest pozyskała nowego, dużego najemcę dla tego biurowca znajdującego się przy ul. Korfantego 138 w Katowicach. Kilka tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej wynajęła w tym wieżowcu firma PKP Cargo.
Duży inwestor z Katowic kupił zabytkowy dworzec kolejowy Wrocław Nadodrze [ZDJĘCIA]
Nowym właścicielem zabytkowego dworca kolejowego Wrocław Nadodrze we Wrocławiu został duży i znany w Polsce inwestor z Katowic – DL Invest Group. Niszczejący, zaniedbany, drugi co do znaczenia we Wrocławiu (po Dworcu Głównym) dworzec kolejowy w stolicy Dolnego Śląska ma szansę odzyskać swój dawny blask.
Firmy Advisa i ConAcc Partners wynajęły powierzchnię biurową w wieżowcu DL Tower w Katowicach
Nowy biurowiec firmy DL Invest Group przy ul. Korfantego 138 w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec w Katowicach został oddany do użytku pod koniec marca 2022 roku. Do grona jego najemców dołączyły kolejne dwie firmy: Advisa i ConAcc Partners. Aktualnie wynajętych jest już ponad 90 proc. powierzchni w tym obiekcie.
W gliwickich budynkach dawnej Poczty Głównej i Giełdy Zbożowej ruszą restauracje i punkty gastronomiczne
W gliwickich budynkach dawnej Poczty Głównej (DL Vintage Post) i dawnej Giełdy Zbożowej z przełomu XIX i XX wieku, kupionych i odrestaurowanych przez firmę DL Invest Group, ruszyły bądź ruszą niebawem restauracje i punkty gastronomiczne: Furore Pizza Neapolitana, Sushi-Ya, AO Ramen, Nowa Prowincja, Shrimp House i Zdrowa Krowa.
Biurowiec DL Tower w Katowicach prawie cały wynajęty i oddany do użytku
Nowy biurowiec DL Tower, część wielofunkcyjnego kompleksu o docelowej powierzchni ponad 45 tys. mkw., powstającego przy ul. Korfantego 138 w Katowicach, dołączył do już funkcjonującego budynku DL Atrium, który mieści funkcje biurowe, usługowe i handlowe. W niedługim czasie rozpocznie się realizacja kolejnych dwóch nieruchomości z dominującą funkcją biurową i znaczącym udziałem powierzchni usługowych, gastronomicznych, handlowych, hotelowych i rekreacyjnych.
GlivClinic i Ringier Axel Springer nowymi najemcami kompleksu biurowego DL Piano w Katowicach
Kompleks biurowy DL Piano zlokalizowany w Katowicach przy ul. Wrocławskiej 54 pozyskał dwóch dużych najemców: Centrum Medyczne GlivClinic oraz Ringier Axel Springer Polska.
Biurowiec DL Prime w Gliwicach zapełnia się najemcami
Kompleks biurowy DL Prime w Gliwicach ukończony jest już w 30 proc. Z kolei komercjalizacja obiektu...
DL Invest Group inwestuje w Legnicy. Powstanie centrum logistyczne InPost
DL Invest Group rozwija portfel magazynów typu Small Business Units (SBU). Spółka dokonała zakupu dz...
REKLAMA