REKLAMA

DL Invest Group

Artykuły o DL Invest Group

DL Invest Group planuje 16 inwestycji w Polsce
Katowicka firma DL Invest Group na lata 2024 i 2025 planuje 16 różnego rodzaju inwestycji we wszystkich sektorach, w których działa: mixed use, magazynowym i parków handlowych, w tym rozbudowy obiektów na istniejącym banku ziemi, przejęcia i nowe realizacje.
DL Invest Group podsumowuje pierwszy kwartał 2024 roku
38 umów najmu o łącznej wartości rocznego czynszu blisko 12 mln zł, uzyskanie pozwolenia na budowę III i IV etapu inwestycji magazynowej DL Invest Park Psary o łącznej powierzchni wynajmowanej ponad 122 000 mkw. oraz rozpoczęcie budowy kolejnej hali magazynowej w podwarszawskim projekcie DL Invest Park Teresin dla najemcy, który podpisał umowę najmu dotyczącą 13 000 mkw. to wybrane sukcesy firmy DL Invest Group, jednej z najszybciej rozwijających się polskich grup inwestorskich i deweloperskich.
Włoska firma Reply stawia na Katowice. Powiększa biuro w DL Piano
Reply, globalna firma z siedzibą we Włoszech, która specjalizuje się w doradztwie, integracji systemów i usługach cyfrowych, stawia na Katowice. Zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę najmu w kompleksie DL Piano przy ul. Wrocławskiej 54 w Katowicach, ale także powiększyć zajmowaną powierzchnię w tym należącym do DL Invest Group budynku. Warto wspomnieć, że jest to jedyne biuro tej firmy w Polsce.
Firma TPA Poland otworzyła nowe biuro w Katowicach
Z początkiem lutego br. firma TPA Poland przeniosła się do nowego biura w Katowicach. Zmiana jest związana ze stale rosnącym poziomem zatrudnienia, które tylko w 2023 roku wzrosło niemal o 10%, a w samym regionie Górnego Śląska o 50%.
Jedna z najbardziej znanych na świecie firm z branży modowej inwestuje w województwie śląskim. Powstaną setki miejsc pracy
Kolejna wielka transakcja na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Tym razem w województwie śląskim. Firma DL Invest Group podpisała umowę na wynajem w kompleksie DL Invest Park Psary ponad 120 tys. mkw. powierzchni magazynowej dla jednej z najbardziej znanych na świecie firm z branży modowej. Nazwa nowego najemcy nie została oficjalnie ujawniona. Dzięki podpisanej umowie, w Psarach powstaną setki nowych miejsc pracy.
Konsorcjum firm Hyundai Engineering i Tecnicas Reunidas stawia na DL Invest Park Płock
Konsorcjum firm Hyundai Engineering i Tecnicas Reunidas wynajęło 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w kompleksie DL Invest Park Płock.
Globalny dostawca części dla branży automotive SaarGummi otworzył pierwszą fabrykę w Polsce
Kolejna duża inwestycja z branży automotive w Polsce. Nowy zakład produkcyjny SaarGummi Group działa już w Sędziszowie Małopolskim w województwie podkarpackim. To pierwszy zakład tej firmy w Polsce. Spółka należy do największych producentów systemów uszczelnień dla przemysłu motoryzacyjnego. Fabryka działa na terenie DL Invest Park Sędziszów.
Dwie duże, znane firmy dołączyły do grona najemców biurowca DL Tower w Katowicach
Do grona najemców nowej inwestycji DL Invest w Katowicach, biurowca DL Tower przy ul. Korfantego 138 dołączyły dwie znane, duże firmy. Jest to znana na całym świecie japońska firma Canon oraz polska spółka NDI Oddział Południe.
Niemiecka sieć NKD otworzy sklep w DL Shopping Park Knurów
Niemiecka sieć NKD (Niedrig Kalkuliert Discount), zajmująca się sprzedażą odzieży oraz artykułów dekoracyjnych do domów, wynajęła powierzchnię w DL Shopping Park Knurów. NKD od 2021 roku prowadzi ekspansję na rynku polskim.
Francuska firma z branży automotive Valeo wynajmuje powierzchnię w parku magazynowym DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach
Firma Valeo wprowadziła się do projektu zrealizowanego przez DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach i w sumie objęła kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej.
REKLAMA