Jones Lang LaSalle: PLS Polska nowym najemcą Alliance Silesia Logistics Center

Jones Lang LaSalle: PLS Polska nowym najemcą Alliance Silesia Logistics Center

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle reprezentowali firmę Packaging Logistics Services Polska w transakcji najmu 1 700 mkw. w Alliance Silesia Logistics Center.
Packaging Logistics Services Polska – wchodząca w skład brytyjskiej The Bibby Line Group firma, specjalizująca się w produkcji i logistyce przekładek z tworzyw sztucznych do wielokrotnego użytku – podpisała umowę najmu 1 700 mkw. powierzchni użytkowo-magazynowej w kompleksie logistycznym Menard Doswell w Czeladzi. W transakcji najmu PLS Polska reprezentowali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle.


Wojciech Zoń, Starszy Konsultant Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle
, komentuje: „Jednym z kluczowych dla Packaging Logistics Services Polska czynników, decydujących o wyborze obiektu była lokalizacja na terenie Śląska. Alliance Silesia Logistics Center dzięki dogodnemu położeniu zapewni firmie doskonałe warunki do sukcesywnego rozwoju działalności operacyjnej na południu Polski”.

REKLAMA


Krzysztof Jaśkiewicz, Dyrektor Najmu i Marketingu Menard Doswell & Co.
, komentuje: „Packaging Logistics Services jest kolejną międzynarodową firmą, która doceniła zarówno lokalizację Czeladzi, jak i biznesowe i konstrukcyjne rozwiązania, które jej zaproponowaliśmy. Dodatkowo, długookresowa umowa najmu z tak uznaną firmą sprawia, że wszystkie istniejące budynki w parku są w pełni wynajęte”.


Alliance Silesia Logistics Center to nowoczesny obiekt logistyczny średniej wielkości, zlokalizowany w Czeladzi, na tyłach centrum handlowego M1. Całkowita powierzchnia Alliance Silesia Logistics Center wynosi 90 000 mkw., a minimalny moduł do wynajęcia w halach magazynowych klasy A to 1 700 mkw. Lokalizacja opodal portu lotniczego w Katowicach czyni z centrum przemysłowego doskonałe miejsce dla najemców średniej i małej wielkości. Park Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi zlokalizowany jest w odległości około 8 kilometrów od centrum Katowic oraz 7 min od autostrady. To rewelacyjne miejsce na magazynowanie materiałów dla firm dystrybuujących swoje produkty na Śląsku oraz na obszarze południowej Polski. Bezpośredni dostęp do drogi E75 umożliwia również działanie na rynkach innych krajów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA