Volkswagen Group Polska nowym najemcą Prologis Park Poznań II

Volkswagen Group Polska nowym najemcą Prologis Park Poznań II

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Konsultanci działu powierzchni magazynowych i przemysłowych Jones Lang LaSalle reprezentowali Volkswagen Group Polska w transakcji najmu 16 000 mkw. w Poznaniu.

Volkswagen Group Polska wynajął 16 000 mkw. w parku logistycznym Prologis Park Poznań II. Wyłączny dostawca marek Volkswagen, Audi, Skoda, Porsche oraz Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce wprowadzi się do obiektu w połowie bieżącego roku. Za znalezienie dogodnej lokalizacji oraz negocjacje warunków najmu odpowiada dział powierzchni magazynowych i przemysłowych Jones Lang LaSalle.

Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Jones Lang LaSalle w Polsce,
skomentował: „Jones Lang LaSalle wielokrotnie miał już przyjemność reprezentować Volkswagen’a w transakcjach na całym świecie. Bardzo cieszymy się, że tak renomowana i ceniona marka dołączyła do grona naszych klientów korporacyjnych również w Polsce”.

Piotr Cegieła, Dyrektor Logistyki Volkswagen Group Polska
, powiedział: „Volkswagen Group Polska konsekwentnie stawia na podnoszenie jakości zarówno naszych produktów jak i usług – przy jednoczesnym umacnianiu naszej pozycji rynkowej. Wiedza i doświadczenie konsultantów działu powierzchni magazynowych i przemysłowych Jones Lang LaSalle zagwarantowały nam doskonałą lokalizację, która spełnia wszystkie warunki, niezbędne do realizacji naszej strategii biznesowej”.

Bartosz Mierzwiak, Vice President i Market Officer Prologis na Polskę
, podsumował: „Naszą bezwzględną przewagą było posiadanie obiektu magazynowego do natychmiastowego wynajęcia i użytkowania. Przy zdobyciu tego kontraktu, poza strategiczną lokalizacją, liczyły się także możliwość ekspansji w Prologis Park Poznań II oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta.”

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA