Firma doradcza ALTO inwestuje w Lublinie i otwiera nowe biuroALTO

Firma doradcza ALTO inwestuje w Lublinie i otwiera nowe biuro

Orzech
Orzech
REKLAMA

Z początkiem grudnia nastąpiło oficjalne przypieczętowanie ekspansji ALTO – czyli jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych. Lubelskie biuro ma za zadanie wspierać i rozwijać biznes księgowy. Szeroko wyspecjalizowana kadra księgowych i doradców będzie świadczyć usługi dla firm chcących korzystać z zewnętrznej księgowości lub obsługi payroll.

– Ambicja towarzyszyła nam od zawsze. Przejawiała się jako chęć rozwoju i szukania lepszych rozwiązań dla nas i dla naszych klientów. Sukces ALTO to jest sukces nie jednej osoby, a wszystkich, którzy tutaj pracują i codziennie wnoszą wkład w proces zmiany. Wierzymy w to, że za miesiąc, za pół roku, za rok, dzięki tym zmianom będziemy stawać się coraz większą i silniejszą organizacją – mówił podczas części oficjalnej Paweł Fałkowski, Partner Zarządzający linią biznesową Accounting w ALTO.

Jako lider w swojej branży ALTO oferuje najnowocześniejsze usługi księgowe, rozumiejąc, że każdy rynek ma swoje specyficzne uwarunkowania, a jego uczestnicy wymagają sprofilowanych i kompleksowych usług.

– Nasz zespół to nasz motor napędowy. Wiemy, że jako team możemy zrobić więcej, niż każdy z nas byłby w stanie osiągnąć indywidualnie. Dlatego chcemy tworzyć miejsce dobre do pracy dla ludzi, chcemy, by dobrze czuli się w naszej organizacji, żeby Ci, którzy chcą się rozwijać robili to u nas i z nami, a tym samym przyczyniali się do wzrostu swojego i ALTO – dodaje Paweł Fałkowski.

REKLAMA

Uroczystość otwarcia uświetnili zaproszeni Goście z uczelni wyższych: dr hab. Mariusz Kicia (Dziekan Wydziału Ekonomicznego UMCS), dr Anna Tatarczak (Prodziekana ds. jakości kształcenia Wydziału Ekonomicznego UMCS) oraz mgr Andrzej Borowski (Dziekan kierunku Finanse i Rachunkowość w WSPiA), a także z Urzędu Miasta w Lublinie: Igor Niewiadomski i Krzysztof Buczyński z Biura Obsługi Inwestorów oraz Marta Sztandarska i Oliwia Wójtowicz z Wydziału Strategii.

– Uczelnie się zmieniają i chcą współpracować z biznesem, bo stają się częścią całego ekosystemu i pomagają Lublinowi realizować strategię rozwoju. Miasto działa aktywnie, by takie firmy jak ALTO sprowadzać do Lublina i dawać tym samym szanse naszym talentom, by z niego nie wyjeżdżały. My słuchamy biznesu i otwieramy się na jego potrzeby. Uruchamiamy kierunki, na jakie jest zapotrzebowanie. To działa z korzyścią nie tylko dla firm, ale także dla Miasta i samych studentów: dzięki temu mamy sytuację win-win – konkluduje dr hab. Mariusz Kicia.

Zaś Igor Niewiadomski dodaje z zadowoleniem: – Profil działalności ALTO zdecydowanie wpisuje się w nasz ekosystem gospodarczy i w kierunek rozwoju gospodarki miasta Lublin. Bez wątpienia decyzje o uruchomieniu nowego oddziału nigdy nie są łatwe, a proces wyboru odpowiedniej lokalizacji wymaga analizy wielu czynników. Dlatego przy budowaniu strategii przyciągania inwestorów do miasta tak ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy twardymi danymi, a czynnikami miękkimi, gdzie znaczącą rolę odgrywa chociażby wiarygodność, zaufanie i wzajemny szacunek. Myślę, że w Lublinie obraliśmy dobry kierunek, jeśli chodzi o zachowanie wszystkich tych proporcji, czego dowodem jest dzisiejsze otwarcie lokalnego biura ALTO. Witamy serdecznie!

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA