Firma Europapier Polska zostaje w Błoniu na dłużejMateriały prasowe

Firma Europapier Polska zostaje w Błoniu na dłużej

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Europapier Polska renegocjowała umowę na wynajem ponad 14 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Europapier Polska to jeden z największych dystrybutorów papierów poligraficznych, biurowych, materiałów opakowaniowych, mediów do reklamy i artykułów higienicznych w Polsce. Grupa Europapier jest obecna w 13 krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Należy do holdingu Heinzel, wiodącego branżowego inwestora o globalnym zasięgu. W Polsce Europapier rozwija się od 1991 r. Biuro główne znajduje się w Warszawie w kompleksie West Station, przy Dworcu Warszawa Zachodnia. Magazyn znajduje się w P3 Błonie, gdzie wynajmowany jest budynek o wielkości ponad 13 700 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 450 mkw. biurowej.

– Renegocjacja umowy w P3 Błonie wpisuje się w długofalową strategię firmy Europapier Polska, która skupia się na utrzymaniu najwyższej jakości usług logistycznych. Firma ta od lat dywersyfikuje swój biznes i rozwija sprzedaż między innymi w oparciu o digitalizację systemu, tj. w kanale e-commerce (B2BShop) – mówi Katarzyna Bojanowicz, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska. – Dodatkowym argumentem za pozostaniem naszego Klienta w obecnej lokalizacji jest dbałość o dobro pracowników, którzy od lat cenią sobie pracę w tej firmie i są przyzwyczajeni do parku P3 Błonie.

REKLAMA
Materiały prasowe

P3 Błonie to kompleks logistyczny zlokalizowany w pobliżu drogi krajowej nr 92, łączącej Poznań i Warszawę, w odległości 9 km od autostrady A2 (Berlin–Poznań–Warszawa), 27 km na zachód Warszawy. W skład parku wchodzi 15 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA