Firma odzieżowa Local Heroes nowym najemcą Ambassador Office Building na warszawskim MokotowieMateriały prasowe

Firma odzieżowa Local Heroes nowym najemcą Ambassador Office Building na warszawskim Mokotowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Biurowiec Ambassador Office Building pozyskał kolejną firmę. Nowym najemcą została firma odzieżowa Local Heroes. Zajmie początkowo 570 mkw. powierzchni tymczasowej, a jeszcze w tym roku planuje powiększyć ją do 651 mkw.

Ambassador Office Building to biurowiec przy ul. Domaniewskiej 34a na warszawskim Mokotowie, charakteryzująca się nowoczesną, dynamiczną i oryginalną architekturą. Ten 11-kondygnacyjny budynek oferuje około 15 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Ponadto podziemny parking zapewnia do dyspozycji najemców 297 miejsc postojowych. Duże przeszklenia umożliwią doskonałe doświetlenie powierzchni biurowej naturalnym światłem. Dodatkowymi udogodnieniami są usytuowane na parterze: galeria handlowa oraz punkty gastronomiczne (restauracja oraz kawiarnia

– Ambassador Office Building to doskonała przestrzeń dla szybko rozwijających się firm, które szukają profesjonalnego i społecznego otoczenia dla swoich zespołów. Poza faktem, że jest to wysokiej jakości obiekt biurowy, najemców przyciąga tu bliskość stacji metra i węzła komunikacyjnego Wilanowska, a także różnorodność usług i udogodnień dostępnych w okolicy, takich jak punkty sprzedaży detalicznej i sklepy – mówi Monika Igła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

– Firma Hines jest dobrym partnerem biznesowym i stale zapewnia nam wysoki poziom usług. Powierzchnia, którą wynajęliśmy w Ambassador Office Building, zapewni naszym pracownikom doskonałe miejsce pracy, a także elastyczność, dzięki której jeszcze w tym roku będziemy mogli wynająć dodatkową powierzchnię, która wesprze nasz rozwój – mówi Katarzyna Lipiec, Chief Administrative Officer w Local Heroes.

REKLAMA
Materiały prasowe

Obiekt zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej, w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Dzięki strategicznemu położeniu, biurowiec jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – w pobliżu znajduje się stacja metra Wilanowska oraz pętla autobusowa.

Najemcy mają do dyspozycji parking na 297 samochodów oraz rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów, w tym stojaki i szatnię z prysznicami. Ambassador Office Building posiada certyfikat BREEAM i jest objęty autorskim programem HinesGO (Hines GREEN OFFICE), który został stworzony, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców funduszu HPSIF.

Firmie Local Heroes w procesie wynajmu doradzała firma Hunters Real Estate.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA