Działająca w branży logistycznej firma KRIS-TECH Sp. z o.o. została nowym najemcą w Panattoni Park Bydgoszcz IV. Firma wynajęła 2765 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Aby znaleźć optymalną lokalizację, spółka skorzystała ze wsparcia ekspertów z firmy doradczej Newmark Polska.
KRIS-TECH to firma z branży logistycznej. Od ponad 14 lat zajmuje się ona w swoim regionie (Bydgoszcz i okolice) obsługą logistyczną jednego z największych producentów napojów bezalkoholowych. Aby w dalszym ciągu zapewniać sprawną obsługę kontrahenta, najemca zdecydował się na zmianę dotychczasowej lokalizacji i poszukiwał powierzchni magazynowo-biurowej dostosowanej do swoich potrzeb.
– Firma KRIS-TECH poszukiwała nowego obiektu dla prowadzonych operacji, który będzie zgodny z jej oczekiwaniami. Panattoni Park Bydgoszcz IV spełnia potrzeby najemcy – to park zaprojektowany z myślą o dystrybucji – mówi Natalia Mika, Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.
– O wyborze lokalizacji zdecydowała zarówno dostępność powierzchni w dogodnym dla KRIS-TECH momencie, jak i atrakcyjna stawka czynszu. Ponadto firma poszukiwała obiektu spełniającego najwyższe standardy z myślą o swoim międzynarodowym kliencie. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania najemcy – dodaje Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

Panattoni Park Bydgoszcz IV to nowoczesny park magazynowo-logistyczny w podbydgoskiej miejscowości Lisi Ogon. Docelowo będzie składał się z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 110 tys. mkw. Atutem inwestycji jest jej położenie. Panattoni Park Bydgoszcz IV znajduje się w bezpośredniej bliskości drogi S10, która łączy zespół portów morskich Szczecin-Świnoujście z Warszawą. Dzięki rozbudowie trasy S5, w przyszłości Bydgoszcz zostanie też połączona z autostradą A1.
Dla najemców Panattoni Park Bydgoszcz IV jest atrakcyjny również ze względu na dostęp do pracowników z obszaru bydgosko-toruńskiego. Inwestycja będzie poddana certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.



![Co słychać na budowie S7 Wschodniej Obwodnicy Krakowa, na odcinku Mistrzejowice - Nowa Huta? [FILMY]](https://investmap.pl/_i/image/38/38/77862_100x70.jpg)
![W Ustce powstaje baza operacyjno-serwisowa PGE Baltica [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/37/37/77861_100x70.jpg)
![Warszawa Zachodnia z najdłuższym tunelem pod koleją w Polsce. Będzie wielkie otwarcie! [FILMY]](https://investmap.pl/_i/gallery/173/45/665517_100x70.jpg)
![Zakon Dominikanów wybuduje hotel z apartamentami na wynajem długoterminowy w Krakowie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/163/35/687011_100x70.jpg)



![Logicor zrewitalizuje swój park magazynowy pod Warszawą [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/33/33/77857_100x70.jpg)
![Trwa budowa odcinka drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz Południe - Emilianowo [FILMY]](https://investmap.pl/_i/image/29/29/77853_100x70.jpg)
![[Warszawa] Westwing nowym najemcą Prologis Park Warsaw II](https://investmap.pl/_i/image/178/50/4018_100x70.jpg)

![[śląskie] Międzynarodowy operator logistyczny wybrał Panattoni Park Sosnowiec](https://investmap.pl/_i/image/31/31/47903_100x70.jpg)
![[Warszawa] Johnson Health Tech wynajął powierzchnię w Gate One Business Park](https://investmap.pl/_i/image/75/75/4171_100x70.jpg)

![[Warszawa] Firma logistyczna drugim najemcą w Ideal Idea City Park w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/180/52/48820_100x70.jpeg)


![[Aglomeracja Wrocławska] Niemiecki Dascher wynajmuje magazyny w BIK Park Wrocław I](https://investmap.pl/_i/image/206/78/48334_100x70.jpg)
![[Warszawa] Budynek Adgar Plaza A wynajęty w 100%](https://investmap.pl/_i/image/53/53/5429_100x70.jpg)