FM Logistic zatrudni 400 osób na Górnym Śląskuźródło: Materiały prasowe

FM Logistic zatrudni 400 osób na Górnym Śląsku

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna firma z branży logistycznej postawiła mocno na Górny Śląsk. FM Logistic poszukuje aktualnie 120 pracowników do pracy w swoim nowym magazynie w Lędzinach. Docelowo zatrudnienie znajdzie w nim 400 osób. Rekrutacje na kluczowe stanowiska już ruszyły.
FM Logistic prowadzi już rekrutację na najważniejsze stanowiska, zarówno biurowe, jak i specjalistyczne. Poszukiwani są także m.in. szefowie ekip, magazynierzy i operatorzy wózków widłowych. Szansę na prace w Lędzinach mają również osoby bez doświadczenia w branży logistycznej – firma oferuje pełen pakiet szkoleń
– Od ponad dwudziestu pięciu lat rozwijamy kolejne platformy logistyczne w różnych częściach kraju. Wszędzie, gdzie się pojawiamy, zależy nam przede wszystkim na rozwoju lokalnych społeczności. Chcemy, aby pracownicy rozwijali się razem z firmą, dlatego dbamy o możliwie najlepsze warunki pracy, pakiety benefitów i możliwości rozwoju kariery w naszej branży. Jestem przekonana, że będziemy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki również w Lędzinach, gdzie powstaje nasza nowa platforma logistyczna – powiedziała Blanka Borkowska, dyrektor HR w regionie Europy Centralnej w FM Logistic.
REKLAMA
W pierwszym etapie inwestycji FM Logistic, zaplanowanym na październik 2021 roku, do użytku oddane zostaną hale magazynowe o łącznej powierzchni 13 tys. mkw., z czego większość stanowić będą chłodnie. Jednocześnie, w Lędzinach powstanie część biurowo-konferencyjna.
Na początek pracę w nowym magazynie FM Logistic znajdzie co najmniej 120 osób. Docelowo nawet 400.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA