REKLAMA

Vis a Vis

Artykuły o Vis a Vis

W centrum Warszawy rusza budowa Chmielnej Duo [WIZUALIZACJE]
BPI Real Estate Poland rozpoczyna budowę swojej najnowszej inwestycji realizowanej w samym centrum Warszawy vis a vis Varso Tower. W ofercie belgijskiego dewelopera znajdują się 243 mieszkania zlokalizowane w 2 budynkach, z czego 25% zostało już sprzedanych. Trudno się dziwić – ze względu na rosnący rynek najmu w Warszawie, projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.
Na narożnej działce przy dworcu Łódź Fabryczna planowana jest realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej
Jest szansa, że wkrótce z mapy Łodzi zniknie kolejna niezabudowana działka w centrum tego miasta. Tym razem chodzi o narożnik skrzyżowania ul. Polskiej Organizacji Wojskowej z ul. Składową. Działka znajduje się vis a vis nowego dworca Łódź Fabryczna.
AC Hotel by Marriott Krakow z nagrodą European Property Awards
AC Hotel Krakow by Marriott mieszczący się w zielonych płucach Krakowa przy tamtejszych Błoniach otrzymał nagrodę European Property Awards. To jedyny w stolicy Małopolski tego typu obiekt pełniący funkcje City Hotelu i Resortu w jednym. Zaprojektowany został przez B2 Studio. Założony na planie litery H, wtapia się w okoliczną zieleń, a jednocześnie tworzy kameralny, zaciszny dziedziniec. Spośród wielu realizacji o podobnym przeznaczeniu wyróżnia się mocno przestrzennymi elewacjami – grą z geometrią. Z kolei wnętrza, których aż nie chce się opuszczać, są dziełem Studia Tremend.
Kucera Logistics Group otworzy centrum dystrybucyjne na terenie Panattoni Park Pruszków V
Spółka Kucera Logistics Group Sp. z o.o. Sp. k. zdecydowała się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Panattoni Park Pruszków V. W nowej lokalizacji najemca zajmie prawie 3300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. W transakcji firmę Kucera Logistics Group reprezentowało AXI IMMO.
PHN S.A. wybuduje na warszawskiej Woli nowy biurowiec VENA [WIZUALIZACJE]
PHN S.A. planuje budowę nowego, kilkupiętrowego biurowca VENA w Warszawie. Nowy budynek uzupełni dwuetapowe osiedle Vis a Vis Wola obejmujące prawie 500 mieszkań. Obiekt o powierzchni około 15 tysięcy metrów kwadratowych może pomieścić kilkadziesiąt firm. Będzie gotowy za dwa lata.
Kolejna firma z branży IT stawia na Katowice. Avenga otworzyła biuro w Carbon Office
Kolejna duża firma z branży IT zdecydowała się zainwestować w Katowicach. Tym razem jest to Avenga. Spółka otworzyła swoje biuro w Carbon Office przy ulicy Węglowej 9.
Nad Odrą znajdziesz dobry adres do życia i inwestowania
Długa 15 to inwestycja mieszkaniowa, która powstaje na wrocławskim Szczepinie, w znakomitej lokalizacji nad brzegiem Odry.
W samym centrum Warszawy zostanie zrealizowana nowa inwestycja mieszkaniowa Chmielna Duo [WIZUALIZACJE]
Chmielna Duo, najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland, realizowana w samym sercu Warszawy zainspirowana została stylem art déco. Projekt wyróżnia ogród na dachu, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów budowlanych, a także otwarty pasaż handlowy, który połączy ulice Chmielną i Złotą.
Kup teraz, zapłać za 2 lata i zamieszkaj na swoim. Nowatorski program dewelopera
Program "KUP TERAZ – ZAPŁAĆ ZA 2 LATA" to nowatorska formuła sprzedaży nieruchomości, która umożliwia zamieszkanie osobom posiadającym 20-procentowy wkład własny m.in. na wrocławskich Maślicach.
Dealz nowym najemcą Galerii Bemowo w Warszawie
W piątek 30 września do grona najemców Galerii Bemowo dołączyła sieć supermarketów Dealz. Nowy najemca zajmuje powierzchnię 477 metrów kwadratowych.
REKLAMA