Inpro przekazuje mieszkania na Osiedlu Jabłoniowa

Inpro przekazuje mieszkania na Osiedlu Jabłoniowa

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, przekazuje mieszkania na Osiedlu Jabłoniowa przy ulicy Morelowej w Gdańsku. Zostało oddanych 50% lokali mieszkalnych z I etapu (budynki A-E). W aktualnej ofercie sprzedaży jest 39 mieszkań, spośród 264 zaprojektowanych w całej inwestycji.


Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie pierwszych 5 budynków Osiedla Jabłoniowa ma datę 3 października br. Do tej pory Inpro oddało do użytkowania 59 lokali mieszkalnych, spośród sprzedanych 118 mieszkań w I etapie inwestycji. W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 39 lokali, w tym tylko 2 z I etapu.
 

Osiedle Jabłoniowa to kompleks dziesięciu czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w Gdańsku, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz trójmiejskiej obwodnicy. Cała inwestycja obejmuje 264 mieszkania o powierzchni od 34 m2 do 77,5 m2 (z możliwością łączenia). Ceny lokali mieszkalnych kształtują się w granicach między 3.800 zł a 4.550 zł netto za m2. Osiedle Jabłoniowa spełnia kryteria rządowego programu „Rodzina na Swoim”.


Inwestycja wyróżnia się ciekawie zaprojektowanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi z placem zabaw oraz boiskiem funkcyjnym. Dla wygody mieszkańców zadbano o naziemne miejsca postojowe oraz osobne pomieszczenie do przechowywania rowerów i skuterów. Osiedle będzie wyposażone w ogrodzenie systemowe oraz instalację telewizji przemysłowej z możliwością dozoru z pomieszczenia dla ochrony.

REKLAMA


Osiedle Jabłoniowa zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Mieszkańcy, w szczególności poruszający się na wózkach inwalidzkich, będą mieli zapewniony łatwy dostęp do budynków, dzięki bezpośredniemu, z poziomu parteru, wejściu do klatek schodowych. Osoby niepełnosprawne będą mogły również, bez ograniczeń technicznych, korzystać z terenów rekreacyjnych osiedla.


Prace budowlane I etapu (budynki A-E) inwestycji Osiedla Jabłoniowa rozpoczęły się w IV kwartale 2010 roku. PUM pierwszych pięciu budynków wynosi 5635,4 mkw. Oddanie budynków F-H zaplanowane jest na grudzień 2012 r., natomiast budynków I-J na II kwartał 2013 r.


Autorem projektu Osiedle Jabłoniowa jest architekt Marcin Kaniewski z zespołem Proconcept.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA