W Gdańsku będzie działać kolejny sklep meblowy Abra

W Gdańsku będzie działać kolejny sklep meblowy Abra

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W nowym roku kalendarzowym firma Abra S.A. przygotowuje się do kolejnych otwarć sklepów meblowych. W lutym zostanie otwarty nowy sklep w Gdańsku, przy alei Grunwaldzkiej 211, w Centrum Meblowym Top Shopping, natomiast w marcu – sklep franczyzowy w Jędrzejowie.


Dotychczas gdańszczanie mogli zrobić zakupy w sklepie meblowym Abra przy ul. Spacerowej 48. Natomiast już od 11 lutego dodatkowo będą mogli udać się również do sklepu meblowego przy al. Grunwaldzkiej 211, gdzie powstanie drugi sklep Abry w Gdańsku. Abra oferuje klientom produkty w atrakcyjnych cenach i o ciekawym wzornictwie, pochodzące od wielu producentów. Możliwość zakupu ratalnego bez prowizji i opłat, liczne promocje oraz program lojalnościowy, to tylko niektóre z udogodnień czekających na klientów sklepów z motylkiem.


W 2011 roku Abra otworzyła 4 nowe sklepy własne: w Szczecinie, Słupsku, Kołobrzegu i Białymstoku oraz 3 sklepy franczyzowe: w Oświęcimiu, Nysie i Łowiczu. Dodatkowo zmieniono lokalizację sklepów we Wrocławiu, w Gorzowie Wielkopolskim, Bytomiu i Wałbrzychu. Abra, dotychczas obecna wyłącznie w większych miastach, systematycznie rozszerza sieć swoich placówek handlowych również o mniejsze miejscowości. W marcu powstanie sklep franczyzowy w Jędrzejowie, w województwie świętokrzyskim.

REKLAMA


--- 

Abra S.A. to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce, oferująca szeroki wybór dobrej jakości mebli w przystępnych cenach. Firma została założona w 1990 roku w Krakowie, gdzie mieści się centrala firmy. W ramach sieci Abra funkcjonuje ok. 80 placówek handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka prowadzi również sprzedaż mebli przez internet, poprzez swoją stronę www.abra-meble.pl, oraz za pośrednictwem sklepów partnerskich, działających w systemie franczyzowym w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Firma zatrudnia ponad 700 osób i posiada ok. 5% udziału w rynku. Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International – jednego z największych na świecie koncernów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.


Źródło: Abra S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA