ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osóbźródło: ID Logistics

ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób

Orzech
Orzech
REKLAMA
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjalnie kilkanaście dni temu swój  kolejny magazyn na Dolnym Śląsku, tym razem przy granicy polsko-niemieckiej w Zgorzelcu. 
Magazyn jest dedykowany procesom e-commerce i ma powierzchnię 40 000 mkw. Pracę znajdzie w nim ponad 700 osób. Jest to już trzeci w tym roku nowy magazyn ID Logistics w Polsce, przeznaczony do obsługi e-commerce, dla tego samego klienta - jednego z największych globalnych liderów branży e-commerce/B2C.
ID Logistics
Zespół ID Logistics odpowiadać będzie za kompleksowe zarządzanie operacjami magazynowymi e-commerce, tj. przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, dystrybucję, a także zarządzanie zapasami i pakowanie.
REKLAMA
– Bardzo cieszymy się, że nasz klient, po kilku miesiącach udanej współpracy, rozszerzył umowę i powierzył nam zarządzanie trzema kolejnymi Fulfillment Centers. Zespół ID Logistics jest mocno zaangażowany w realizację tych projektów, a naszym celem jest zapewnienie konsumentom kupującym na stronie naszego klienta jak najwyższego poziomu obsługi zamówień. Wielkość operacji, które będziemy realizować, jest nie tylko prawdziwym wyzwaniem, ale przede wszystkim znakomitą szansą rozwoju dla nas wszystkich – mówi Yann Belgy, dyrektor zarządzający, ID Logistics Polska.
W nowym magazynie w Zgorzelcu realizowane będą zamówienia składane online na platformie sprzedażowej przez klientów w Polsce i na całym świecie (głównie z Europy). Składowane w nim będą kosmetyki i chemia gospodarcza.
W magazynie ID Logistics w Zgorzelcu będą wykorzystane najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania z zakresu obsługi magazynowej oraz automatyzacji procesów obsługi zamówień internetowych. Wśród nich wymienić można systemy do automatycznego sortowania paczek, zapewniające wzrost przepustowości magazynowej oraz tzw. PickTowers (antresole do składowania i preparowania towarów), które zwiększą pojemność i powierzchnię składowania.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Nowy(gość)
Miła obsługa, szybki rozładunek . Pozdrawiam
REKLAMA