Apartamenty Telefoniczna

Apartamenty Telefoniczna

Domy/Łódź/Telefoniczna
REKLAMA
inwestorOsiedle Telefoniczna sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2025

O inwestycji Apartamenty Telefoniczna

Osiedle Apartamenty Telefoniczna to kameralne, ogrodzone osiedle składające się z czterech wysokiej jakości domów o nowoczesnym designie i przestronnym wnętrzu. Każdy z lokali ma powierzchnię 134,93 mkw., łącznie z garażem, a także indywidualnie ogrodzony ogród z tarasem, który zapewnia pełną prywatność użytkowania.

Elewacja została zaprojektowana w sposób nowoczesny i minimalistyczny z użyciem drewnianych paneli, które pozwalają na wkomponowanie się inwestycji w zieloną okolicę. Każdy z budynków spełnia rygorystyczne normy zapotrzebowania na energię pierwotną, co przekłada się na wysoki poziom energooszczędności i niskie koszty użytkowania lokalu. Budynki są ogrzewane za pomocą pompy ciepła, a stolarka okienna i izolacja termiczna ścian mają lepsze parametry niż wymagają obecne przepisy.

Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój oraz garaż. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery pokoje plus pralnia. Do dyspozycji mieszkańców jest także przestrzeń na strychu. W środku zainstalowane są stalowe schody, które dodadzą loftowego wyglądu.

Opinie o Apartamenty Telefoniczna

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Telefoniczna
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA