Osiedle Wodospadowa

Osiedle Wodospadowa

Domy/Łódź/Widzew/Stoki/Wodospadowa
REKLAMA

O inwestycji Osiedle Wodospadowa

Inwestycja znajduje się w Łodzi przy ul. Wodospadowej, na osiedlu Stoki-Sikawa Osiedle sąsiaduje z parkiem leśnym o powierzchni ok. 10 hektarów. Domy znajdują się ok. 4 km od Dworca Łódź Fabryczna i ok. 5 km do ulicy Piotrkowskiej.

Niedaleko jest do kluczowych tras dojazdowych, takich jak autostrada A1, która zapewnia bardzo dobry wjazd na obwodnicę do Warszawa-Gdańsk lub Wrocław-Kraków. Komfortowo korzysta się również z transportu publicznego – najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są 150 metrów od osiedla.

Osiedle Wodospadowa to zamknięte osiedle obejmujące 16 domów w zabudowie bliźniaczej – każdy na działce o powierzchni od 344 mkw. do 373 mkw. Domy mają powierzchnię ok. 122,98 mkw. (w tym garaż) Mieszkańcy osiedla  mogą korzystać także z dodatkowych miejsc parkingowych. 

Na parterze każdego domu znajduje się salon z dużym aneksem kuchennym z wyspą i spiżarnią, łazienka z WC, pomieszczenie techniczne z nowoczesną pompą ciepła i pralnią (z miejscem na pralkę i suszarkę), a także przedpokój z wiatrołapem z miejscem na dużą szafę. Piętro to 4 przestronne sypialnie oraz łazienka. Dzięki zastosowaniu ścian działowych możliwe jest dokonanie zmiany układ pomieszczeń i wykonanie np. dwóch większych sypialni i dodatkowej dużej garderoby, gabinetu, czy pokoju dla gości. 
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+2
REKLAMA