Parcum

Parcum

Domy/Łódź/Widzew/Nowogrodzka 23
REKLAMA
inwestorH3 Development Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2025

O inwestycji Parcum

Inwestycja Parcum w Łodzi to kameralny kompleks osiedlowy, złożony z ośmiu piętrowych domów jednorodzinnych, zlokalizowany we wschodniej części miasta. Znajduje się on na terenach dawnego lasu miejskiego, przy ul. Nowogrodzkiej, niedaleko jej zbiegu z ul. Widzewską

Na osiedle składa się niepodpiwniczone dwukondygnacyjne domy z płaskim dachem, zaprojektowane z modernistycznymi elementami, jak zaokrąglone narożniki, duże okna, prosta, geometryczna bryła; elewacja wykończona jest w brązowej tonacji, z użyciem klinkieru mineralnego, drewna palonego, ciemnych tynków i jasnego kamienia.


W ofercie są dwukondygnacyjne lokale mieszkalne o powierzchni od 78 do 97 mkw., w strukturze trzy- lub czteropokojowej, na którą składają się pokój dzienny z jadalnią i otwartą kuchnią, toaleta i przestrzeń do przechowywania na parterze oraz pokoje intymne i dużą łazienką na pierwszym piętrze. Istnieje możliwość wykończenia lokali pod klucz.

Domy ulokowane są na działkach o wielkości 170 mkw. Osiedle jest w całości ogrodzone, zagospodarowane w utwardzone podejścia i podjazdy oraz miejsca postojowe naziemne. Wszystkie media są podłączone do sieci miejskiej.

Opinie o Parcum

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Parcum
Wojciech Jenda
+10
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA