[Barcinek] Hotel "Best Western Wellnes & SPA" (4*)

[Barcinek] Hotel "Best Western Wellnes & SPA" (4*)

REKLAMA

O inwestycji [Barcinek] Hotel "Best Western Wellnes & SPA" (4*)

Infrastruktura hotelowa składać się będzie z:
- 100 jednostek w tym dwuosobowych pokoi oraz 8 apartamentów. Wszystkie apartamenty i pokoje klimatyzowane z minibarkiem, sejfami, telewizją satelitarną, internetem. Łazienki wyposażone w natrysk, umywalkę, WC, suszarkę, wentylację mechaniczną, podgrzewaną podłogę, w apartamentach wanny i bidety.
- Restaurację dla gości indywidualnych.
- Dwupoziomową restaurację do wydawania śniadań i posiłków dla zorganizowanych grup gości oraz przeznaczoną do organizowania bankietów i bali na 200 osób.
- Dwa drink-bary (w hallu głównym i w restauracji).
- Centrum odnowy SPA, składające się z basenu, jacuzzi, groty zimna, terrarium, sauny suchej, sauny parowej, solarium, siłowni, sali do squash oraz gabinetó.
- SPA do wykonywania zabiegów.

Opinie o [Barcinek] Hotel "Best Western Wellnes & SPA" (4*)

Napisz komentarz
Orzech
Firma West Real Estate nie rezygnuje z budowy hotelu w Barcinku pod Jelenią Górą. Firma pracuje obecnie nad zebraniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę czterogwiazdkowego obiektu. Inwestor zmienił także projekt hotelu - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Zakończony konkurs na koncepcję Spa w Barcinku

Jak powiadomiła spółka West Real Estate, wyłoniono zwycięzcę konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness w realizowanej inwestycji hotelowej Berthelsdorf Medical Spa. Czterogwiazdkowiec powstanie w Barcinku.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Zakonczony-konk ... ,2012.aspx
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Jak powiadomiła spółka West Real Estate, dokonano wyboru Generalnego Projektanta dla inwestycji hotelowej w Barcinku. Został nim dr inż. arch. Andrzej Konieczny i prowadzona przez niego Architektoniczna Pracownia Projektowa AKCENT.

W ostatnim czasie inwestor poinformował, że jeszcze w tym roku wystąpi z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Hotel ma działać pod szyldem międzynarodowej sieci.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA