Bernadovo

Bernadovo

Mieszkania/Gdynia/Mały Kack/Wzgórze Bernadowo
REKLAMA

O inwestycji Bernadovo

Inwestycja Bernadovo położona jest w Gdyni w dzielnicy Mały Kack przy ulicy Wzgórze Bernadowo.

Osiedle składa się z 18 budynków dwupiętrowych, w których znajduje się 108 mieszkań o podwyższonym standardzie, o powierzchniach od 43 do 146 mkw. Do każdego lokalu przynależy ogródek lub balkon, natomiast do apartamentów na najwyższej kondygnacji taras o metrażu nawet 80 mkw. W podziemnej hali garażowej znajdują się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W ramach inwestycji powstała sala klubowa, siłownia, rowerownie, są również punkty do mycia rowerów i psów. Zastosowano ekologiczne rozwiązania, jak zielone dachy, panele fotowoltaiczne, czy specjalnie zaprojektowany system, który pozwala w całości wykorzystać wodę opadową.

Ponad połowę powierzchni działki stanowi las zagospodarowany alejkami spacerowymi, strefami wypoczynku, placem zabaw, tablicami dydaktycznymi, czy domkami i hotelami dla małych zwierząt, ptaków i owadów.

Dzielnica posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. Bernadovo położone jest na granicy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, do którego można dotrzeć bezpośrednio z osiedla. Molo w Gdyni Orłowie położone jest w odległości 5 km, bliskie położenie obwodnicy Trójmiasta pozwala na sprawny do innych dzielnic aglomeracji.

Opinie o Bernadovo

Napisz komentarz
Jan Hawełko
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA