[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

Panattoni Park Wrocław to doskonale zlokalizowany park magazynowy, położony w Bielanach Wrocławskich. Oferuje do wynajęcia hale magazynowe z możliwością adaptacji na hale produkcyjne. Dzięki unikalnemu projektowi oferuje możliwość wynajęcia magazynów zarówno o małych powierzchniach jak i powierzchni magazynowych liczących po kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych.

Opinie o [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

Napisz komentarz
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/panattoni-park-wroclaw-i
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
109177_1000x.jpg109178_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
magazyny.pl
Panattoni Park Wrocław I to pierwsze centrum dystrybucyjne firmy zrealizowane na Dolnym Śląsku. Inwestycja jest zlokalizowana w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy zachód od Wrocławia. 
Park zapewnia elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych. Na życzenie jednego z klientów powstało największe biuro przymagazynowe w dotychczasowym portfolio dewelopera, które jest niezależnym budynkiem biurowym. Biuro o szklanej fasadzie, a tym samym o bardzo reprezentacyjnym wyglądzie, jest miejscem pracy dla ok. 200 pracowników. 

Park położony jest bezpośrednio przy autostradzie A4 (Berlin-Kraków), drodze ekspresowej E67 oraz drodze krajowej nr 35, łączącej Wrocław z Pragą. Dogodna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne na terenie kraju, a położone w odległości 12 kilometrów lotnisko umożliwia bezpośrednie połączenia z większością europejskich stolic. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Panattoni Park Wrocław I  0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA