[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

REKLAMA

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław I"

Panattoni Park Wrocław to doskonale zlokalizowany park magazynowy, położony w Bielanach Wrocławskich. Oferuje do wynajęcia hale magazynowe z możliwością adaptacji na hale produkcyjne. Dzięki unikalnemu projektowi oferuje możliwość wynajęcia magazynów zarówno o małych powierzchniach jak i powierzchni magazynowych liczących po kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych.
Napisz komentarz
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/panattoni-park-wroclaw-i
Jan Augustynowski
109177_1000x.jpg109178_1000x.jpg
magazyny.pl
Panattoni Park Wrocław I to pierwsze centrum dystrybucyjne firmy zrealizowane na Dolnym Śląsku. Inwestycja jest zlokalizowana w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy zachód od Wrocławia. 
Park zapewnia elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych. Na życzenie jednego z klientów powstało największe biuro przymagazynowe w dotychczasowym portfolio dewelopera, które jest niezależnym budynkiem biurowym. Biuro o szklanej fasadzie, a tym samym o bardzo reprezentacyjnym wyglądzie, jest miejscem pracy dla ok. 200 pracowników. 

Park położony jest bezpośrednio przy autostradzie A4 (Berlin-Kraków), drodze ekspresowej E67 oraz drodze krajowej nr 35, łączącej Wrocław z Pragą. Dogodna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne na terenie kraju, a położone w odległości 12 kilometrów lotnisko umożliwia bezpośrednie połączenia z większością europejskich stolic. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Panattoni Park Wrocław I  Orzech
[quote:33ygvcdw] Rhenus Logistics przedłuża umowę z Panattoni

Aneta Cichla 23 lipiec 2013

Koncern logistyczny Rhenus Logistics zostanie na dłużej w Panattoni Park Wrocław I. Firma przedłużyła umowę i wynajęła dodatkowe 600 mkw. powierzchni. Łącznie najemca zajmie około 4,5 tys. mkw.

Panattoni Park Wrocław I znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Park magazynowy liczy 84 tys. mkw. powierzchni w trzech budynkach. Obiekt należy do Panattoni Europe.
[/quote:33ygvcdw]

Żródło: eurobuildcee.com
Orzech
Operator logistyczny No Limit wynajął magazyny w Pruszkowie i we Wrocławiu o łącznej powierzchni 15 tys. mkw. Pośrednikiem w obu transakcjach była firma Jones Lang LaSalle.

No Limit, polska firma specjalizująca się w usługach z zakresu logistyki kontraktowej oraz dystrybucji krajowej i zagranicznej, zawarła na przełomie roku dwie transakcje najmu dotyczące powierzchni magazynowych w Pruszkowskim Centrum Dystrybucyjnym firmy Problem oraz w Panattoni Park Wrocław I.


pokaz-artykul.png
Orzech
[quote:96c30a4q] Panattoni Europe podpisuje nowe umowy

03.01.2013

Spółka Panattoni Europe podpisała nowe umowy z dotychczasowymi najemcami kompleksu Panattoni Park Wrocław I. Firma Hemmersbach powiększyła dotychczas zajmowaną powierzchnię o 2 tys. mkw. (łącznie spółka zajmuje 10,3 tys. mkw.). Umowę przedłużył natomiast Alu Trans System, który zajmuje 3 tys. mkw. Panattoni Park Wrocław I jest złożony z trzech obiektów, które oferują łącznie 84 tys. mkw. powierzchni przemysłowej.
[/quote:96c30a4q]

Żródło: EUROBUILD
REKLAMA