[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław II"

REKLAMA
inwestorPrologis

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław II"

ProLogis Park Wrocław to zespół hal magazynowych i produkcyjnych położony na południe od Wrocławia, w Bielanach Wrocławskich. Prologis Park Wrocław oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe od około 3000 m2 do kilkudziesięciu tysięcy m2 w jednym budynku magazynowym. Ze względu na doskonały sposób zaprojektowania, wszystkie obiekty magazynowe w tym centrum logistycznym można łatwo przekształcić w nowoczesne hale produkcyjne do wynajęcia.
Napisz komentarz
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/prologis-park-wroclaw-ii
Orzech
Raben Polska wynajął kolejne powierzchnie od Prologis

Zawarte transakcje obejmują:

- 20 620 metrów kwadratowych w budynku 3 na terenie Prologis Park Wrocław, z czego 10 590 metrów kwadratowych stanowi przedłużenie umowy najmu, a 10 030 metrów kwadratowych to wynajęcie dodatkowej powierzchni

http://budownictwo.wnp.pl/raben-polska- ... 1_0_0.html
Jan Augustynowski
Jaka jest lokalizacja tego? Pokazuje mi wszędzie, że Żmigrodzka, tak?
Orzech
[quote:1mdzkhc7] DSV Road cumuje u Prologisa

06 wrzesień 2013

DSV Road, dostawca usług transportowych i logistycznych, został najemcą Prologis Park Wrocław.

Spółka zajmie w obiekcie ponad 2,12 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej. W transakcji pośredniczyła firma Sharman Church Chartered Surveyors. Prologis Park Wrocław składa się z ośmiu budynków o całkowitej powierzchni ponad 168 tys. mkw. Park położony jest dwa kilometry od Wrocławia na terenie gminy Kobierzyce.
[/quote:1mdzkhc7]

Żródło: EUROBUILD
Orzech
[quote:1d5ril28] Meble Abra w Prologis Park Wrocław

11.02.2013

Abra Sklepy Meblowe zajmą 2,8 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Prologis Park Wrocław. W transakcji pośredniczyła firma Axi Immo. Pierwszy sklep z logo Abra powstał w 1990 roku w Krakowie. Obecnie firma ma 82 placówki na terenie całej Polski. W 2001 firma dołączyła do JD Group – grupy handlowej zarządzającej ponad 1 tys. sklepów wyposażenia wnętrz, a w 2011 częścią międzynarodowego koncernu meblowego Steinhoff International. Prologis Park Wrocław w Bielanach Wrocławskich oferuje 167 tys. mkw. pod produkcję i magazynowanie.
[/quote:1d5ril28]

Żródło: EUROBUILD
Orzech
Prologis, Inc., globalny właściciel, operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu z Toyota Tsusho Europe.

8 100 m2 powierzchni magazynowej w Prologis Park Wrocław wynajęła firma Toyota Tsusho Europe SA, oferująca produkty (m.in. części do silników) i usługi dla przemysłu samochodowego głównie dla grupy Toyota.


pokaz-artykul.png
REKLAMA