DODAJ

Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław II"

ProLogis Park Wrocław to zespół hal magazynowych i produkcyjnych położony na południe od Wrocławia, w Bielanach Wrocławskich. Prologis Park Wrocław oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe od około 3000 m2 do kilkudziesięciu tysięcy m2 w jednym budynku magazynowym. Ze względu na doskonały sposób zaprojektowania, wszystkie obiekty magazynowe w tym centrum logistycznym można łatwo przekształcić w nowoczesne hale produkcyjne do wynajęcia.
Szczegóły - [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław II"
inwestorPrologis
Orzech 02.07.2014, godz. 11:46
Raben Polska wynajął kolejne powierzchnie od Prologis

Zawarte transakcje obejmują:

- 20 620 metrów kwadratowych w budynku 3 na terenie Prologis Park Wrocław, z czego 10 590 metrów kwadratowych stanowi przedłużenie umowy najmu, a 10 030 metrów kwadratowych to wynajęcie dodatkowej powierzchni

http://budownictwo.wnp.pl/raben-polska- ... 1_0_0.html
odpowiedz
Jan Augustynowski 14.05.2014, godz. 12:50
Jaka jest lokalizacja tego? Pokazuje mi wszędzie, że Żmigrodzka, tak?
odpowiedz
Orzech 06.09.2013, godz. 23:35
[quote:1mdzkhc7] DSV Road cumuje u Prologisa

06 wrzesień 2013

DSV Road, dostawca usług transportowych i logistycznych, został najemcą Prologis Park Wrocław.

Spółka zajmie w obiekcie ponad 2,12 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej. W transakcji pośredniczyła firma Sharman Church Chartered Surveyors. Prologis Park Wrocław składa się z ośmiu budynków o całkowitej powierzchni ponad 168 tys. mkw. Park położony jest dwa kilometry od Wrocławia na terenie gminy Kobierzyce.
[/quote:1mdzkhc7]

Żródło: EUROBUILD
odpowiedz
Orzech 11.02.2013, godz. 17:42
[quote:1d5ril28] Meble Abra w Prologis Park Wrocław

11.02.2013

Abra Sklepy Meblowe zajmą 2,8 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Prologis Park Wrocław. W transakcji pośredniczyła firma Axi Immo. Pierwszy sklep z logo Abra powstał w 1990 roku w Krakowie. Obecnie firma ma 82 placówki na terenie całej Polski. W 2001 firma dołączyła do JD Group – grupy handlowej zarządzającej ponad 1 tys. sklepów wyposażenia wnętrz, a w 2011 częścią międzynarodowego koncernu meblowego Steinhoff International. Prologis Park Wrocław w Bielanach Wrocławskich oferuje 167 tys. mkw. pod produkcję i magazynowanie.
[/quote:1d5ril28]

Żródło: EUROBUILD
odpowiedz
Orzech 29.11.2011, godz. 23:53
Prologis, Inc., globalny właściciel, operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu z Toyota Tsusho Europe.

8 100 m2 powierzchni magazynowej w Prologis Park Wrocław wynajęła firma Toyota Tsusho Europe SA, oferująca produkty (m.in. części do silników) i usługi dla przemysłu samochodowego głównie dla grupy Toyota.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jan Augustynowski 14.07.2011, godz. 14:08
Jaka jest dokładna lokalizacja tego parku, bo ta co mamy zaznaczoną jest zła.

To są te hale za Centrum Bielany II??
odpowiedz
Orzech 14.07.2011, godz. 11:04
Geodis nowym klientem w Prologis Park Wrocław

Prologis, Inc (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o wynajęciu 10 000 metrów kwadratowych na terenie Prologis Park Wrocław firmie Geodis Calberson Polska, niezależnemu dostawcy usług logistycznych i usług transportu międzynarodowego, spółce zależnej SNCF.

http://investmap.pl/wiadomosci/wroclaw- ... 29729.html
odpowiedz
Orzech 14.01.2010, godz. 11:57
Do grona nowych Klientów ProLogis Park Wrocław dołączyło Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A. – jedna z największych sieci salonów meblowych w Polsce, znana pod marką AGATA MEBLE. K.P.M. AGATA S.A. wynajęło 2 286 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w budynku 1, z przeznaczeniem na ogólnopolską dystrybucję. Agencja DTZ reprezentowała ProLogis w negocjacjach umowy najmu.

Ponadto umowę najmu zdecydowała się przedłużyć firma Black Red White Sp. z o. o., która zajmuje powierzchnię 2 258 metrów kwadratowych w budynku 1 w centrum logistycznym ProLogis Park Wrocław. W zawarciu tej transakcji pośredniczyła Agencja Cushman & Wakefield.

„Cieszy nas fakt, że obiekty ProLogis spełniają, a niekiedy również i przewyższają potrzeby naszych klientów.” – powiedziała Ewa Zawadzka, Leasing Manager ProLogis Poland. „Dla wielu firm, dobrze zorganizowana sieć logistyczna równa się osiągnięciu sukcesu w biznesie. Dlatego nasi klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości, ale również strategicznej położonej powierzchni magazynowej dostępnej od zaraz. Zróżnicowane portfolio obiektów ProLogis pozwala naszym klientom na zbudowanie efektywnego systemu dystrybucji.

„W związku z dynamicznie rozwijającą się sprzedażą na rynku wrocławskim szukaliśmy dodatkowej powierzchni dystrybucyjnej w rejonie Wrocławia, tak aby skrócić do niezbędnego minimum czas oczekiwania klientów na produkty oferowane przez sieć salonów AGATA MEBLE.“ – wyjaśnia Izabela Zięba-Praszkiewicz, Marketing & PR Manager, Katowickiego Przedsiębiorstwa Meblowego Agata S.A. „Posiadamy już dwa magazyny centralne na terenie kraju, na decyzję o potrzebie wynajmu trzeciego magazynu niewątpliwie wpłynęła rozbudowa sieci salonów AGATA MEBLE, a co za tym idzie rosnąca sprzedaż i konieczność powiększenia stanów magazynowych. Po analizie okazało się, że jest to rozwiązanie prostsze i bardziej efektywne kosztowo niż wybudowanie obiektu jako inwestycję własną.“

„Nasze doświadczenia z ProLogis potwierdzają, że podstawą jej działaności są kompetentni pracownicy, wysokiej jakości produkt i konkurencyjność oferty. Ponieważ współpraca układała się bez zarzutu, a park oferuje doskonałą lokalizaję, zdecydowaliśmy sie na przedłużenie umowy najmu.“ – powiedziała Hanna Palczewska, Meble-Black Red White Sp. z o.o.

ProLogis Park Wrocław to nowoczesne centrum dystrybucyjne, położone 2 kilometry od Wrocławia na terenie gminy Kobierzyce. Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej nr 35 Wrocław-Praga, zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne w obrębie kraju, zaś bliskość lotniska Wrocław-Strachowice umożliwia połączenia lotnicze z większością stolic w Europie. Park składa się z ośmiu budynków, oferujących klientom ponad 167 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Portfolio ProLogis w regionie Wrocławia to 4 parki dystrybucyjne (14 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 371 000 metrów kwadratowych.

Żródło: PROLOGIS
odpowiedz
anubis 23.06.2009, godz. 17:24
23-07-2009

Kuhne+Nagel zostaje we Wrocławiu

Firma Kuhne+Nagel przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej na terenie obiektu ProLogis Park Wrocław. Spółka przez kolejne trzy lata zajmować będzie magazyn o powierzchni 11,9 tys. mkw. Kuhne+Nagel wynajmuje obecnie 414,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w 25 budynkach ProLogis na świecie.

eurobuild
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję