[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław I"

[Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław I"

REKLAMA
inwestorPrologis

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wrocław I"

Prologis Park Wrocław to park, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązania techniczne, mające na celu wygodę użytkowania, oszczędność energii i ochronę środowiska. Budynki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, odpowiadają między innymi potrzebom składowania towarów w chłodniach w ramach logistyki żywności. Położone w pobliżu lotniska centrum, usytuowane jest na skrzyżowaniu strtegicznych, międzynarodowych i lotniczych szlaków drogowych. Prologis Park Wrocław to park, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązania techniczne, mające na celu wygodę użytkowania, oszczędność energii i ochronę środowiska. Budynki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, odpowiadają między innymi potrzebom składowania towarów w chłodniach w ramach logistyki żywności. Położone w pobliżu lotniska centrum, usytuowane jest na skrzyżowaniu strtegicznych, międzynarodowych i lotniczych szlaków drogowych.

Park dystrybucyjny leży w gminie Kobierzyce, 15 km od centrum Wrocławia. Znajduje się przy drogach, które łączą miasto ze stolicami państw graniczących z Polską: przy Węźle Bielańskim - autostradzie A4 (Berlin - Wrocław - Kraków - Ukraina) E261 (Poznań - Wrocław - Praga) E67 (Warszawa - Wrocław - Wiedeń) Park znajduje się w odległości 10 km od lotniska we Wrocławiu, obsługującego bezpośrednie loty do Warszawy, Frankfurtu, Wiednia, Kopenhagi i Monachium.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Prologis Park Wrocław I


Napisz komentarz
Orzech
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/prologis-park-wroclaw
meblewroc.pl
jakim dronem robione te zdjęcia?
Orzech
http://prologisceesearch.com/pl/parki-m ... k-wroclaw/
Krzycho197
To dobrze. Będą nowe miejsca pracy. W sumie z bezrobociem nie jest na dolnym śląsku tak źle, ale zawsze nowy pracodawca, to możliwość większego wyboru.
Orzech
Prawie 4 tys. mkw. dla PST OST SPED

Firma PST OST SPED wchodzi do Prologis Park Wrocław. Operator logistyczny wynajął 3 750 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej.

Więcej: http://www.terenyinwestycyjne.info/inde ... t-ost-sped
REKLAMA