Bohaterów Warszawy 3

Bohaterów Warszawy 3

Biura/Nysa/ul. Bohaterów Warszawy 3

Ceny już od 1221 PLN/m2

1 mieszkanie o metrażu od 942 m2

obserwuj
1
1
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
Bohaterów Warszawy 3 - T04686T04686942 m2parter
1 150 000,00
1 220,81 zł/m2

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Bohaterów Warszawy 3

komercjalizacjaOrange Polska

O inwestycji Bohaterów Warszawy 3

Piękna kamienica w centrum Nysy, tuż obok rynku.Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 416 m².Na terenie znajdują się murowany budynek w rzucie o kształcie L, o powierzchni użytkowej –  934,90 m² oraz niewielki budynek gospodarczy - 6,64 m². W części frontowej od ulicy obiekt posiada 5 kondygnacji wraz z piwnicą i poddaszem użytkowym. Budynek z dwoma wejściami: od ul. Bohaterów Warszawy oraz od dziedzińca. Natomiast w części wewnętrznej przylegający do sąsiada fragment kamienicy posiada 4 kondygnacje z piwnicą i jedno wejście od dziedzińca. Nieruchomość dysponuje 2 klatkami schodowymi, po jednej w każdej części.Wewnątrz mieszczą się różnorodne powierzchnie. Po remoncie i odświeżeniu obiekt do adaptacji na różnorodne cele, m.in. mieszkalne czy usługowe.W otoczeniu dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i handlowo-usługowa. Teren nieruchomości ma kształt regularnego prostokąta. Przed budynkiem dostępne miejsca parkingowe.

W pobliżu

infrastruktura handlowo-usługowa

100 m – przystanek autobusowy

200 m – Rynek

300 m – rzeka Nysa Kłodzka

1 km – stacja kolejowa ,,Nysa” oraz dworzec autobusowy

2,2 km – Jezioro Nyskie

17 km – granica polsko-czeska

Uwarunkowania planistyczne

Obszar nieruchomości jest objęty ochroną i opieką nad zabytkami przez konserwatora zabytków, wynikającą z Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta. MPZP: Uchwała Nr XLV/672/10 Rady Miejskiej w Nysie z dnia 31 marca 2010 r. Nieruchomość  położona jest na terenie oznaczonym MW15.Oznaczenie przeznaczenia MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego na rzecz Orange dla infrastruktury technicznej dotyczącej:

powierzchni 12,04 m² w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu

Stan prawny

Stan prawny nieruchomości uregulowany w Księdze Wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy Nysa, V Wydział Ksiąg Wieczysta Nysa.W Dziale II Księgi jako właściciela wpisano Skarb Państwa, natomiast Orange Polska  jako użytkownika wieczystego gruntu do dnia 05.12.2089 r. W Dziale III i IV Księgi wg stanu na dzień 05.11.2021,  brak wpisów.

Ochrona konserwatora

Strefa komunikacyjna

autobus,pociąg,droga krajowa,

Media

woda,kanalizacja,elektryczność,gaz,ogrzewanie,
Bohaterów Warszawy 3
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Bohaterów Warszawy 3

Napisz komentarz
REKLAMA