Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości

Budzów/Pobożnego 1
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Inkubator przedsiębiorczości

inwestorgmina Stoszowice
projektantCreoprojekt Bartosz Żmuda
realizacjaIII kw. 2023
wykonawcaWolbud

O inwestycji Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości będzie nowoczesnym budynkiem mieszczącym 15 lokali, warsztat oraz salę konferencyjną z wyposażeniem. W części parteru będzie znajdować się również zaplecze socjalno-kuchenne, które stanowić będzie także obszar warsztatowo-doświadczalny dla podmiotów zajmujących się zdrową żywnością, a część warsztatowa przeznaczona ma zostać dla potrzeb sektora OZE. Na drugiej kondygnacji obiektu, zaplanowano pomieszczenia biurowe, gdzie będą miały rotacyjnie siedziby firmy – rezydenci. Sala konferencyjna na parterze jest przewidywana jako wspólna dla całego obiektu wielofunkcyjna przestrzeń szkoleniowo-konferencyjno-multimedialna, użytkowana przez wszystkie funkcjonujące w obiekcie podmioty. 
Inkubator Przedsiębiorczości stanowić będzie zaplecze dla tworzących się młodych przedsiębiorstw związanych profilem działalności z żywnością ekologiczną oraz z sektorem produkcji maszyn i urządzeń dla odnawialnych źródeł energii.
Obiekt zostanie w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przy jego budowie wykorzystane zostaną nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, jak panele fotowoltaiczne czy pompa ciepła. W ramach projektu zaplanowano także zagospodarowaniem terenu. Powstanie 11 miejsc postojowych oraz teren zielony z krzewami i niskimi drzewami. 
Projekt "Akademia nowoczesnego przedsiębiorcy – budowa inkubatora przedsiębiorczości w Gminie Stoszowice" pochłonie ponad 5 milionów złotych. 85 proc. tej kwoty stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
@
Nie wygląda jakby się miało pomieścić 15 pomieszczeń. Ile tu metrów kwadratowych?
Jan Augustynowski
@
Panele, elegancko.
REKLAMA