Centrum Handlowe Marino (rozbudowa)

Centrum Handlowe Marino (rozbudowa)

REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
+2
Orzech
Orzech
Kończy się rekomercjalizacja CH Marino: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... -ch-marino
Orzech
Zadłużony deweloper upadnie? Ratunkiem może być sprzedaż Marino

W poniedziałek do wrocławskiego sądu wpłynął wniosek o upadłość likwidacyjną spółki deweloperskiej Gant Development. Złożyła go grupa wierzycieli, a pierwsza rozprawa ma odbyć się pod koniec października. Akcje firmy błyskawicznie poszybowały w dół, zarząd spółki na razie nie wydał oficjalnego oświadczenia. Ratunkiem dla Ganta mogłaby okazać się zapowiadana od kilku miesięcy sprzedaż centrum handlowego Marino, jednak póki co nie znalazł się jeszcze kupiec.

Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,zad ... 17537.html
Orzech
Trwają negocjacje sprzedaży Centrum Handlowego Marino we Wrocławiu - poinformowali PAP przedstawiciele spółki Gant, właściciela obiektu. W tym momencie nabyciem nieruchomości zainteresowanych jest kilka funduszy - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
Sprzedaż Marino koniecznością. Zadłużony deweloper chce się pozbyć centrum handlowego

Gant Development od dłuższego czasu próbuje sprzedać wrocławskie Marino. Transakcja miała zostać domknięta wiosną - tak się jednak nie stało. Teraz przedstawiciele dewelopera przyznają, że pozbycie się centrum handlowego jest koniecznością, by osiągnąć zakładany roczny spadek zadłużenia spółki.

Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,spr ... 17143.html
REKLAMA