Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otworzy drugi sklep we WrocławiuMateriały prasowe

Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otworzy drugi sklep we Wrocławiu

REKLAMA

Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych dm-drogerie markt GmbH, jeden z głównych konkurentów Rossmanna, otwiera swój drugi sklep we Wrocławiu. Będzie to 9. drogeria tej marki w Polsce.

Przypomnijmy, pierwszy sklep w Polsce dm-drogerie markt GmbH otwarty został w kwietniu tego roku przy ul. Ślężnej, w Parku Handlowym Galaktyka w dzielnicy Borek, na południu Wrocławia. Na lokalizację swojego drugiego sklepu w stolicy Dolnego Śląska Dm-drogerie wybrały tym razem północną część miasta. Nowa drogeria otwarta zostanie w najbliższy wtorek, 6 grudnia o godz. 9:00 w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej 7.

Z okazji otwarcia przygotowano promocję dla pierwszych klientów, którzy będą mogli skorzystać z 15% rabatu. Z okazji otwarcia klienci otrzymają też w ramach powitalnego prezentu żele pod prysznic z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Wrocławia.

W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także kupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karmę dla zwierząt. Dużą popularnością, tak za granicą jak i w Polsce, cieszą się wysokiej jakości produkty marek własnych. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy najlepiej sprzedającą się markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

Nowy sklep mieści się w lokalu o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Na jego terenie uruchomiona zostanie m.in. "stacja pakowania prezentów". Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 i w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Sieć zatrudniła w swojej drugiej wrocławskiej drogerii siedmiu pracowników.

– Wrocław to dla nas wyjątkowe miasto. To właśnie tu mieści się nasza siedziba i tu rozpoczęliśmy swoją działalność, otwierając pierwszy sklep dm w Polsce. Mieszkańcy przyjęli nas entuzjastycznie, licznie brali udział w organizowanych przez nas akcjach kasjerskich i kibicowali nam, jak tworzyliśmy rodzinę krasnali, która na stałe wpisała się w architekturę miasta – mówi Marek Mączka, Kierownik Regionalny dm w Polsce.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Aktualnie (przed otwarciem drugiej wrocławskiej drogerii) ta niemiecka sieć posiada w Polsce osiem sklepów – we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Krakowie i Myślenicach.

W Niemczech spółka posiada ponad 2 tys. sklepów i w latach 2020-2021 była największą siecią drogerii pod względem obrotów.

W asortymencie jest szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt. dm znany jest także z marek własnych. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

Marki dm, które zadebiutują w naszym kraju to: ALANA, alverde NATURKOSMETIK, babylove, Balea, Balea MEN, Dein Bestes, Denkmit, dmBio, DONTODENT, ebelin, Fascino, Jessa, Langhaarmädch,Mivolis, Paradies, Profissimo, PUSBLU, réell'e, Squitofree, Sanft&Sicher, Saubär, Saugstark&Sicher, SEINZ., Soft&Sicher, Sportness, SUNDANCE, trend IT UP Visiomax.

Polska siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA