Najstarsze wrocławskie centrum handlowe Marino przechodzi dużą przebudowę Grupa Saller

Najstarsze wrocławskie centrum handlowe Marino przechodzi dużą przebudowę

WIZUALIZACJE
REKLAMA

Najstarsze działające we Wrocławiu centrum handlowe Marino znajdujące się przy ul. Paprotnej 7 czeka gruntowna przebudowa powiązana również z z rewitalizacją wnętrza tego obiektu.

Właściciel obiektu, niemiecka Grupa Saller (centrala polskiego oddziału znajduje się we Wrocławiu) planuje przebudowę i gruntowną metamorfozę istniejącego obiektu.

Inwestycja rozpoczęła się od remontu parkingu. Trwa też przebudowa samego budynku centrum handlowego, dlatego też niektóre jego części są niedostępne dla klientów. Przebudowa wejścia do obiektu spowodowała czasowe wyłączenie go z użytkowania. Klienci CH Marino muszą więc korzystać z bocznych wejść i jednego tymczasowego.

Przedstawiciele inwestora na razie nie zdradzają oficjalnie nazw nowych marek, jakie mają się pojawić się w centrum handlowym Marino po przebudowie.

– "Klienci będą mogli cieszyć się wieloma nowymi miejscami, w tym popularnymi międzynarodowymi markami, lokalnymi butikami i modnymi kawiarniami". – zapowiada Grupa Saller.

Nowy parking ma zapewnić klientom tego wrocławskiego centrum handlowego szerokie miejsca postojowe, dzięki czemu łatwiej będzie zaparkować auto i z niego wysiąść.

– Marino jest jednym z najstarszych i najlepiej funkcjonujących centrów handlowych we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że wszystkie dotychczasowo podjęte działania, jak i zaplanowane prace budowlane przyczynią się do podniesienia atrakcyjności tego już świetnie funkcjonującego obiektu – mówi prezes Grupy - Josef Saller.

Wizualizacje CH MARINO po przebudowie:

REKLAMA
Grupa Saller
Grupa Saller
Grupa Saller
Grupa Saller
Grupa Saller
Grupa Saller

Centrum Handlowe Marino powstało w 1993 roku i jest najstarszym, działającym do tej pory tego typu obiektem we Wrocławiu. Obiekt położony jest u zbiegu ulic Paprotnej i Żmigrodzkiej, a bezpośrednie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej czyni centrum doskonale osiągalnym nie tylko dla mieszkańców północnej części miasta, ale także okolicznych miejscowości.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Kokosz(gość)
To centrum skończyło się gdy tesco się wyniosło, a biedronka i chinski market to jakas parodia, to się powinno hala nazywać nie centrum
REKLAMA