[Czechowice-Dziedzice] Galeria "Stara Kablownia"

[Czechowice-Dziedzice] Galeria "Stara Kablownia"

REKLAMA
inwestorB.J.G. Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2013

O inwestycji [Czechowice-Dziedzice] Galeria "Stara Kablownia"

Stara Kablownia - taką nazwę otrzymało nowe centrum handlowe powstające w Czechowicach-Dziedzicach na terenach byłej kablowni. Jako jedyny tak nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy w mieście ma szanse przyciągnąć szerokie grono odbiorców nie tylko z terenu Czechowic i Pszczyny, ale także pobliskich miejscowości. Centrum handlowe będzie miało powierzchnię około 19 000 m kw. z czego powierzchnię najmu łącznie stanowić będzie około 14 600 m kw. Dla klientów zaplanowano około 350 miejsc postojowych. Oprócz szerokiej gamy sklepów i punktów usługowych C.H. zapewni również swoim klientom dostęp do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz rozrywkowej. W Starej Kablowni znajdzie się Multikino z czterema salami kinowymi, centrum rozrywki z ośmiotorową kręgielnią, dyskoteką, bilardem, pubem i główną atrakcją, którą będzie mini browar. Naprzeciwko centrum powstanie samoobsługowa myjnia samochodowa oraz dyskontowa stacja paliw. W przyszłości w bezpośrednim sąsiedztwie planowane są inwestycje miejskie, przede wszystkim budowa drogi, która posłuży lepszemu skomunikowaniu centrum miasta z terenami miejskimi, ulicą Legionów i centrum handlowym. Wśród najemców Starej Kablowni jest już między innymi supermarket Tesco, Multikino, drogeria Rossman oraz apteka PGA. Obecnie trwa proces wynajmu powierzchni handlowych. Toczą się lub są finalizowane rozmowy prowadzące do podpisania kolejnych umów z najemcami.
Napisz komentarz
ElkaK
Byłam i szczerze mówiąc jest fajnie. Dla mieszkańców to super, bo nie muszą już jechać do Bielska. Z drugiej strony to nie oponowałabym, gdyby centrum było troszkę większe ;-)
MarcusXL
Film z uroczystego otwarcia Starej Kablowni ( VIP ) Można znaleźć tutaj: youtube.
Orzech
W środę, 23 października 2013 roku otwarto kompleks rozrywkowo-handlowo-usługowy - Multicentrum Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Wartość całego przedsięwzięcia wyniosła ponad 90 mln zł, z czego 60 mln zł pochodzi ze środków Inicjatywy JESSICA i kredytu uzupełniającego z Banku Ochrony Środowiska - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Krypton
Centrum Handlowe Stara Kablownia zostanie otwarte 24 października - informuje portal Czecho.pl.

Więcej: http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... elTxt?bo=1#LokKatTxt
Krypton
Jeszcze w sierpniu klientów przyjmie pierwszy sklep w nowym Centrum Handlowym Stara Kablownia. Otwarcie całej galerii odbędzie się w październiku.

Więcej + zdjęcia: http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... elTxt?bo=1#TRrelSST
Jan Hawełko
45537_1000x.jpg

45538_1000x.jpg
REKLAMA