Czwarty Wymiar

Czwarty Wymiar

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Leśnica/Heinricha Lauterbacha
REKLAMA

O inwestycji Czwarty Wymiar

Zamieszkaj w jednym z pozostałych lokali na osiedlu Czwarty Wymiar. Ostatnia szansa na znalezienie wymarzonego domu! Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą Archicom - do wyboru zostały już ostatnie mieszkania.

Czwarty Wymiar to druga po Spirali Czasu inwestycja Archicomu na modelowym osiedlu WuWa 2. Przy ulicy Heinricha Lauterbacha powstają trzy pięciopiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 86 mieszkań o powierzchni od 34,7 do 82,7 metrów kwadratowych. Będą dostępne w układach dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowym. W narożnych lokalach zostaną zamontowane duże okna. Ceny wynoszą od 263 do 570 tysięcy złotych.

Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji przestronne balkony, o powierzchni do 28 mkw., oraz ogrody otoczone płotkiem i żywopłotem. Ich powierzchnia wyniesie od 40 do 150 mkw. Ponadto właściciele mieszkań będą mieli dostęp do rowerowni, zielonych stref rekreacyjnych oraz placu zabaw z karuzelą, piaskownicą i bieżnią. Osiedle będzie monitorowane.

Czwarty Wymiar powstaje w sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, autostradowej obwodnicy Wrocławia oraz przystanku kolejowego Wrocław Stadion. W bliskiej odległości rozciągają się lasy (Pilczycki i Kuźnicki) oraz parki (Pilczycki i Zachodni). Ofertę rekreacyjną urozmaicają jeszcze boisko, kort tenisowy, kąpielisko oraz Stadion Miejski z torem kartingowym. Na terenie Nowych Żernik powstaną przedszkole, bazar, drobne lokale usługowe, a także dom kultury.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+69
Jakub Zazula
+63
Jakub Zazula
+31
Jakub Zazula
+55
Jan Augustynowski
REKLAMA