Dolnośląski Park Innowacji i Nauki

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki

REKLAMA

O inwestycji Dolnośląski Park Innowacji i Nauki

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki to Instytucja Otoczenia Biznesu, której głównym celem jest komercjalizacja działalności badawczo-rozwojowej. Zajmuje się problematyką i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań oraz technologii w przedsiębiorstwach z Dolnego Śląska i nie tylko. DPIN powstał z inicjatywy władz Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
Napisz komentarz
Kajtman
172969_1000x.jpg


172970_1000x.jpg
Kajtman
Dolnośląski Park Innowacji i Nauki (DPiN) podpisał z firmą Budimex umowę na generalne wykonawstwo II etapu kompleksu biurowo-laboratoryjnego we Wrocławiu.

Inwestycja powstanie w rejonie ulic Kwiatkowskiego i Mokronoskiej w dzielnicy Oporów.

Projekt kompleksu opracowało biuro Archimedia. Wartość oferty przetargowej wyniosła ponad 21,4 mln zł brutto.

Inwestycja obejmie budowę biurowca o powierzchni netto 6,5 tys. mkw., będącego drugim etapem inwestycji DPIN S.A. we Wrocławiu.

pokaz-artykul.png
Kajtman
BGK zawarł z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki we Wrocławiu umowę na finansowanie jego rozbudowy w ramach programu "Inwestycje polskie"; wartość kredytu to ponad 21 mln zł - poinformował resort skarbu. Dzięki inwestycji może powstać 800 miejsc pracy.

"To już przeszło setna umowa podpisana w ramach +Inwestycji polskich+" - podkreślił we wtorek resort skarbu. Celem programu jest zapewnienie finansowania długoterminowych i rentownych projektów infrastrukturalnych. Mają one przyczynić się do wzrostu PKB oraz tworzenia nowych miejsc pracy.

pokaz-artykul.png
Orzech
Zapowiada się nowa inwestycja - budowa drugiego budynku - biurowca:

Ogłoszenie z dnia 2014-12-02

Wrocław: ZP/PN/02/2014 Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na sfinansowanie planowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego pt. Budowa budynku Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A. - etap 2, infrastruktura wspierająca innowacyjność Dolnego Śląska przeznaczona dla przedsiębiorstw oraz na spłatę wcześniej zaciągniętego kredytu długoterminowego inwestycyjnego przeznaczonego na realizację I etapu projektu, z podziałem na zadania.

http://www.przetargi.egospodarka.pl/395 ... 014_2.html
Orzech
Ogłoszenie z dnia 2014-12-03

Wrocław: Świadczenie usług polegających na poszukiwaniu najemców i pośrednictwa przy zawieraniu umów najmu lokali (biurowych i gastronomicznych) w nowobudowanym budynku biurowym Zamawiającego w ramach inwestycji pod nazwą Budowa budynku Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A. - etap 2, infrastruktura wspierająca innowacyjność Dolnego Śląska przeznaczona dla przedsiębiorstw.

http://www.przetargi.egospodarka.pl/397 ... 014_2.html
Jan Augustynowski
108563_1000x.jpg108564_1000x.jpg
REKLAMA