Domy u Źródła Marii

Domy u Źródła Marii

Domy/Gdynia/Źródło Marii
REKLAMA
inwestorPomorskie Domy
projektant3M Projekt Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Domy u Źródła Marii

Domy u Źródła Marii to zamknięte osiedle wolnostojących willi oraz domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Gdyńskim Wielkim Kacku.

Architektura Domów u Źródła Marii to połączenie tradycji z nowoczesnością. Elewacje ozdobione najwyższej jakości, certyfikowaną cegłą Petersen emanują ponadczasowym wdziękiem, a drewniane panele nadają całości niepowtarzalnego uroku. Wnętrza domów są jasne, przestronne i doskonale nasłonecznione, a starannie dobrana stolarka okienna i ogrzewanie podłogowe gwarantują komfort życia.

Osiedle Domy u Źródła Marii to nie tylko zespół budynków, lecz prawdziwa oaza zieleni. Mieszkańcy mają dostęp do ponad 3000 mkw. zieleni, gdzie mogą odpocząć i cieszyć się harmonią przyrody. Ogródki z automatycznymi systemami podlewania zapewniają świeżość i zieloność przez cały rok, tworząc idealne miejsce do relaksu.

W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców, Domy u Źródła Marii oferują kompleksową obsługę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak gruntowe pompy ciepła czy elektroniczne sterowanie bramami, życie w tych domach staje się bezproblemowe i komfortowe.

Zróżnicowana oferta zabudowy, obejmująca zarówno wolnostojące wille z widokiem na potok, jak i eleganckie domy szeregowe, pozwala każdemu znaleźć idealne miejsce do życia, dopasowane do własnych potrzeb i preferencji.

Osiedle powstalo w urokliwej i pożądanej części Gdyni - Wielkim Kacku, przy ulicy Źródło Marii, niedaleko potoku. To adres dla Tych, którzy chcą pozostać w centrum miasta, ale czują, że potrzebują oddechu od wielkomiejskiego zgiełku.

Opinie o Domy u Źródła Marii

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Domy u Źródła Marii
Wojciech Jenda
+15
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA