Gnieźnieńska Invest

Gnieźnieńska Invest

Gdańsk/Osowa/Gnieźnieńska
12
1
REKLAMA
inwestorBalton Invest Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Gnieźnieńska Invest

Projekt Gnieźnieńska Invest w Gdańsku obejmuje dziesięć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w północno-zachodniej części miasta, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kompleks osiedlowy znajduje się przy ul. Gnieźnieńskiej, w gdańskiej dzielnicy Osowa, w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy i zieleni, w sąsiedztwie jeziora Osowskiego.

Inwestycja obejmuje 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 125 do 177 mkw., w układzie 4- i 5-pokojowym, dodatkowo z poddaszem do zaadaptowania. Do każdego z lokali przynależy przydomowy ogródek; indywidualne ogrzewanie w domach zasilane jest z pieca gazowego. Deweloper oferuje możliwość dobrania dodatkowych udogodnień, jak dodatkowe okna połaciowe czy wyprowadzenie instalacji pod monitoring bądź fotowoltaikę.


Osiedle posiada ogrodzenie, utwardzone podjazdy i podejścia, zapewnione indywidualne miejsce postojowe do każdego z lokali z możliwością późniejszego zagospodarowania go w wiatę garażową. Każdy segment posiada także garaż w przyziemiu. Doprowadzono media miejskie - prąd, wodę, kanalizację i gaz.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+9
REKLAMA