Dworzec "Warszawa Centralna" (remont)

Dworzec "Warszawa Centralna" (remont)

Komunikacja publiczna/Warszawa/Wola/Śródmieście Północne
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Dworzec "Warszawa Centralna" (remont)

O inwestycji Dworzec "Warszawa Centralna" (remont)

W latach 2013-2016 przeprowadzono gruntowny remont Dworca Warszawa Centralna. W ramach prac modernizacyjnych, zmodernizowano m.in. perony, kładki, windy, schody ruchome, system informacji pasażerskiej, a także wykonano prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Wszystkie te działania miały na celu poprawę komfortu podróżowania i zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów.W ramach remontu, zmieniono także układ torowy, co umożliwiło obsługę większej liczby pociągów. Zmodernizowano także system oświetlenia, co wpłynęło na poprawę estetyki dworca.Remont Dworca Warszawa Centralna był jednym z największych przedsięwzięć modernizacyjnych w Polsce. Dzięki niemu, dworzec stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla pasażerów. Obecnie, Dworzec Warszawa Centralna jest jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce, a także jednym z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Europie Środkowej.

Opinie o Dworzec "Warszawa Centralna" (remont)

Napisz komentarz
Damian Daraż
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Zuzannagość
Starszą królowa z toalety chyba źle się z tym czuję, że musi tyle pań przyjezdnych obsługiwać. Absolutnie etnicznie i pod względem kultury chyba nie znalazła się na swoim miejscu i swoim czasie.To widać, słychać i czuć. Ja się tam czuję nieswojo za każdym razem, kiedy korzystam z toalety. Chcemy wiedzieć, kto decyduje o zatrudnianiu poszczególnych osób na dworach.Mamy prawo wiedzieć. Czy to nie są przypadkiem obcy agenci albo stare komunistyczne numery, żeby wszędzie bydło upodlić gdzie się da., żeby przypadkiem tym młodym Ukrainkom nie pracowało się za dobrze, to im epierdzielić taką kpryskliwą, niemiłą osobę.
1
Jan AugustynowskiMyślę, że dla nikogo nie jest to praca marzeń. Czego Pani oczekiwał? Ukłonów i pełnego uśmiechu? Witamy Panią w naszym kiblu, zagrzałam deseczkę, przygotowałam papierek, czy podetrzeć Pani dupkę?
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA