[Dzierżoniów] ERMOSOGA Sp. z o.o.

REKLAMA

O inwestycji [Dzierżoniów] ERMOSOGA Sp. z o.o.

 

Zakład Mechaniki Precyzyjnej ERMOSOGA to wspólne przedsięwzięcie dwóch francuskich spółek: ERMO i SOGAMECA, europejskich liderów w zakresie produkcji form wtryskowych oraz automatycznych zintegrowanych urządzeń technologicznych.

ERMOSOGA specjalizuje się w produkcji jednostkowej i krótkich serii części do maszyn i urządzeń oraz w produkcji form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Nasz zbudowany od podstaw w 2002 r. zakład mechaniki precyzyjnej jest usytuowany w podstrefie dzierżoniowskiej specjalnej strefy ekonomicznej w Wałbrzychu. Posiadamy pełen zakres parku maszynowego składającego się przede wszystkim z obrabiarek CNC, w tym m.in. nowoczesne 3 osiowe szybkościowe centra obróbcze. Zatrudniliśmy kadrę fachowców mających wieloletnią praktykę na tego typu maszynach. Jednocześnie stała współpraca z macierzystymi firmami we Francji pozwala na transfer wiedzy i doświadczenia zdobytych w toku ich wieloletniej działalności. Większość naszej produkcji trafia do klientów w Europie Zachodniej.

Opinie o [Dzierżoniów] ERMOSOGA Sp. z o.o.

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Dzierżoniów] ERMOSOGA Sp. z o.o.
Gregs
ERMOSOGA Sp. z o.o.
Ulica: Pieszycka 8
58-200 Dzierżoniów
Fax:+48 (74) 645 76 86
Tel: +48 (74) 645 76 87

ermosoga%20strona.jpg

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=373&news=90

ERMOSOGA to wspólne przedsięwzięcie dwóch francuskich spółek: ERMO i SOGAMECA, europejskich liderów w zakresie produkcji form wtryskowych oraz automatycznych zintegrowanych urządzeń technologicznych.

ERMOSOGA specjalizuje się w produkcji jednostkowej i krótkich serii części do maszyn i urządzeń oraz w produkcji form wtryskowych do tworzyw sztucznych.

Posiadamy pełen zakres parku maszynowego składającego się przede wszystkim z obrabiarek CNC. Jednocześnie stała współpraca z macierzystymi firmami we Francji pozwala na transfer wiedzy i doświadczenia zdobytych w toku ich wieloletniej działalności.

Oferujemy nasze usługi w zakresie obróbki skrawaniem, montażu narzędzi i podzespołów oraz w projektowaniu i budowie form wtryskowych. Zapewniamy najwyższą jakość i precyzję wykonania.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA