[Dzierżoniów] PRZEDSIĘBIORSTWO PAMAX Sp. z o.o.

REKLAMA

O inwestycji [Dzierżoniów] PRZEDSIĘBIORSTWO PAMAX Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO PAMAX Sp. z o.o.
Dzierżoniów

Producent stolarki budowlanej. W swojej ofercie PAMAX posiada przede wszystkim okna, drzwi oraz rolety z PCV i aluminium, a także bramy rolowane i żaluzje.

http://www.pamax.pl/

Opinie o [Dzierżoniów] PRZEDSIĘBIORSTWO PAMAX Sp. z o.o.

Napisz komentarz
Anonymous
witam jestem niezadowolona jestem tam sekretarka szef mnie podrywa mam niska stawke i sie chyba zwolnie:(
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Gregs
PRZEDSIĘBIORSTWO PAMAX Sp. z o.o.
Dzierżoniów
Ul. Pieszycka 7
Tel 74 645 78 30 - 39
Fax 74 645 78 31
pamax.spzoo@pamax.com.pl
http://www.pamax.com.pl

pamax.jpg

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=373&news=91

Przełomowym momentem dla firmy był rok 2000. W tymże czasie podjęto kolejną inwestycję, tym razem w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Dzierżoniów. Rezultaty dotychczasowej działalności pozwoliły na stworzenie zakładu produkcyjnego na miarę XXI wieku. Wybudowaną nową halę produkcyjną którą wyposażono w urządzenia i maszyny firmy ROTOX. Nowoczesny system produkcji zapewnił dużą wydajność oraz doskonałą jakość wytwarzania. Firma obecnie zatrudnia średniorocznie 50 pracowników, osiąga znakomite wyniki sprzedaży. Trwa także podbój rynków zachodnich. Podpisaliśmy kontrakty handlowe na dostawę wyrobów do Niemiec, Francji i Hiszpanii.

Przedsiębiorstwo "PAMAX" jest uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej z PVC. Tworzywa sztuczne stały się naszą rzeczywistością. Lata doświadczeń z tym produktem potwierdzają słuszność naszego wyboru. Swój sukces przedsiębiorstwo "PAMAX" zawdzięcza młodej i wykfalifikowanej kadrze pracowniczej, która w pełni utożsamia się z firmą. Uśmiechnięci i kompetentni pracownicy działu handlowego służą fachową pomocą i proponują optymalne rozwiązania. Bezpośrednio dla sprawnej i owocnej obsługi klienta stworzyliśmy zespół handlowo-logistyczny, którego doświadczenie i dotychczasowa praca potwierdza fakt, że nasi klienci mogą na nas liczyć w każdej chwili.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA