Galeria Szperk

Galeria Szperk

REKLAMA
Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Gdynia] Galeria "Szperk" [Gdynia] Sinsay wchodzi do trójmiejskiej galerii
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Gdynia] Galeria "Szperk" [Gdynia] Sportowy najemca Galerii Szperk
Kajtman
Firma IMV Polska, agent ds. najmu Galerii Szperk, sfinalizował umowę z siecią marketów budowlanych Bricomarche na powierzchnię 7 150 mkw.

- W ubiegłym roku firma IMV Polska poszerzyła zakres świadczonych usług o usługi doradztwa, komercjalizacji oraz rekomercjalizacji dla obiektów handlowych w budowie, jak i już istniejących. Cieszymy się, że tak szybko udało nam się osiągnąć sukces w tym zakresie. Pozyskanie silnego najemcy z branży DIY idealnie wpisuje się w plany rozwoju Galerii Szperk, która to zlokalizowana jest w ciągle rozbudowywanej części miasta – mówi Anna Pajura, ...

pokaz-artykul.png
Kajtman
Ziaja, Nouveau oraz Martes Sport otworzą swoje sklepy w Galerii Szperk, znajdującej się na terenie Gminy Kosakowo, koło Gdyni. Nowe lokale, których otwarcia zaplanowano na koniec IV kwartału br., zajmą powierzchnię ponad 640 mkw.

- Firmie IMV Polska udało się pozyskać marki z branż, które dotychczas nie były obecne w Galerii Szperk. Cieszymy się, że oferta centrum zostanie poszerzona o asortyment z sektorów: kosmetyka, moda męska oraz sport.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Galeria handlowa Szperk przy ul. Pułkownika Dąbka 338 w Gdyni zostanie otwarta 18 lutego br.

Galeria Szperk stanowi powstała w wyniku rozbudowy działającego od czerwca 2010 roku marketu budowlanego Nomi. Oprócz sklepów, działać będzie przy nim stacja benzynowa z myjnią. Powierzchnia nowego obiektu wraz z istniejącym Nomi wyniesie ok. 23 tys. mkw.

Wśród najemców galerii są sklepy H&M, Deichman, Rossmann, CCC Alma Market, Media Expert, ZOO Karina, Rossmann, Cukiernia Sowa, Klubokawiarnia, ...

pokaz-artykul.png
REKLAMA