[Gdynia] Apartamenty "Altoria"

Mieszkania/Gdynia/Mały Kack
REKLAMA
inwestorHossa S.A.
realizacjaIII kw. 2011

O inwestycji [Gdynia] Apartamenty "Altoria"

Otoczona zielenią lasu Altoria położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jednak na tyle blisko, że mieszkając tu można łatwo cieszyć się walorami miejskiego życia. Ze słonecznego wzgórza rozpościera się widok na panoramę miasta i Zatokę Gdańską. Stąd już tylko krok do urokliwych zakątków Sopotu, słonecznej plaży Orłowa i śródmieścia Gdyni. Każdy element został tutaj starannie zaprojektowany z dbałością o najmniejszy detal i przemyślany pod kątem zapewnienia mieszkańcom pełni komfortu. Jasna kolorystyka elewacji, szlachetne materiały wykończeniowe i czystość szkła skąpanego w zieleni dziedzińca nadadzą architekturze Altorii lekkości i dyskretnej elegancji, a uformowana w malowniczy ogród prywatna przestrzeń wewnętrznego dziedzińca emanować będzie spokojem i urzekać pięknem oryginalnej zieleni. W reprezentacyjnej recepcji gości przywita uprzejmy portier, a nowoczesny system kontroli dostępu pozwoli mieszkańcom skorzystać z kilku dodatkowych wejść na teren kompleksu. Na każdą kondygnację będzie można wjechać windą z poziomu hali garażowej, a do prywatnej przestrzeni apartamentu prowadzić będą eleganckie i przestronne części wspólne. Więcej informacji: http://www.hossa.gda.pl/oferta/apartamenty/altoria-apartamenty/opis
Napisz komentarz
alsen strasse 67
Otoczona zielenią lasu Altoria położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jednak na tyle blisko, że mieszkając tu można łatwo cieszyć się walorami miejskiego życia. Ze słonecznego wzgórza rozpościera się widok na panoramę miasta i Zatokę Gdańską. Stąd już tylko krok do urokliwych zakątków Sopotu, słonecznej plaży Orłowa i śródmieścia Gdyni.
Każdy element został tutaj starannie zaprojektowany z dbałością o najmniejszy detal i przemyślany pod kątem zapewnienia mieszkańcom pełni komfortu.
Jasna kolorystyka elewacji, szlachetne materiały wykończeniowe i czystość szkła skąpanego w zieleni dziedzińca nadadzą architekturze Altorii lekkości i dyskretnej elegancji, a uformowana w malowniczy ogród prywatna przestrzeń wewnętrznego dziedzińca emanować będzie spokojem i urzekać pięknem oryginalnej zieleni.
W reprezentacyjnej recepcji gości przywita uprzejmy portier, a nowoczesny system kontroli dostępu pozwoli mieszkańcom skorzystać z kilku dodatkowych wejść na teren kompleksu.
Na każdą kondygnację będzie można wjechać windą z poziomu hali garażowej, a do prywatnej przestrzeni apartamentu prowadzić będą eleganckie i przestronne części wspólne.
Więcej informacji: http://www.hossa.gda.pl/oferta/apartamenty/altoria-apartamenty/opis
REKLAMA