Hampton by Hilton Wroclaw Airport

Hampton by Hilton Wroclaw Airport

Hotele/Wrocław/Fabryczna/Jerzmanowo/Graniczna 190
REKLAMA
inwestorPort Lotniczy Wrocław S.A.
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Hampton by Hilton Wroclaw Airport

W inwestycji goście mają do wyboru zakwaterowanie w pięciu opcjach: 73 pokoje typu „Family” z podwójnym łóżkiem i dodatkowo rozkładaną sofą (polecane w szczególności dla rodzin z dziećmi), 33 pokoje typu „Twin” z dwoma łóżkami, po 7 pokoi typu „King” z powiększoną przestrzenią i wanną lub z powiększonym łóżkiem oraz 2 pokoje dla osób z niepełnosprawnościami. Na parterze znajduje się lobby z obszerną częścią barowo-restauracyjną. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu na wrocławskim lotnisku to niemal 5 011 metrów kwadratowych.

Hotel jest usytuowany tuż obok parkingu B, przy wjeździe na teren lotniska. Techniki wykorzystane przy budowie zapewniają odpowiednią izolację dźwiękową. Dodatkowo do hotelu przylega część ogrodowa i tarasy. Goście hotelu mają do dyspozycji strefę fitness zlokalizowaną na najwyższym piętrze, z której widoczny jest terminal lotniska oraz startujące i lądujące samoloty.

Opinie o Hampton by Hilton Wroclaw Airport

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Hampton by Hilton Wroclaw Airport
Orzech
W piątek 22 marca 2024 r. wmurowano kamień węgielny pod budowę hotelu Hampton by Hilton Wroclaw Airport, który powstanie przy wrocławskim lotnisku.
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Hampton by Hilton Wroclaw Airport
Wojciech Jenda
+11
1
Jan AugustynowskiWow! Extra, myślałem że ten plac będzie tu wiecznie. Dobrze kumam, że to przy rondzie od razu?
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA