[Katowice] Apartamenty "Albatrosów"

[Katowice] Apartamenty "Albatrosów"

REKLAMA

O inwestycji [Katowice] Apartamenty "Albatrosów"

Inwestycja to zespól trzech budynków 2 mieszkaniowych w zabudowie szeregowej. Budynki te będą 2-kondygnacyjne z antresolą na górnej kondygnacji. Każdy apartament będzie posiadać własny garaż dwustanowiskowy wraz pomieszczeniami technicznymi. Apartamenty zaprojektowano jako dwupoziomowe z tarasem i balkonami, dodatkowo apartamenty na parterze posiadają taras z wyjściem do ogrodu. Projekt budynków łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz estetykę. Budynki cechują się innowacyjnością i niepowtarzalnością. Standard wykończenia: konstrukcja żelbetowa, ściany wewnętrzne ceramiczne, okna aluminiowe, drzwi drewniane dopasowane do koloru drewna na elewacji. Elewacja budynku będzie wykończona drewnem, kaflami gresowymi oraz tynkiem mineralnym. Wokół budynku rozprowadzona zostanie instalacja monitoringu, poza tym budynek wyposażony zostanie w podgrzewany podjazd.

Opinie o [Katowice] Apartamenty "Albatrosów"

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Katowice] Apartamenty "Albatrosów"
Lukander
Rzuty sytuacyjne i wizualizacje:

33567_1000x.jpg33568_1000x.jpg33569_1000x.jpg33570_1000x.jpg33571_1000x.jpg33572_1000x.jpg33573_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Katowice] Apartamenty "Albatrosów"
Lukander
Inwestycja to zespól trzech budynków 2 mieszkaniowych w zabudowie szeregowej. Budynki te będą 2-kondygnacyjne z antresolą na górnej kondygnacji. Każdy apartament będzie posiadać własny garaż dwustanowiskowy wraz pomieszczeniami technicznymi. Apartamenty  zaprojektowano jako dwupoziomowe z tarasem i balkonami, dodatkowo apartamenty na parterze posiadają taras z wyjściem do ogrodu.
Projekt budynków łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz estetykę. Budynki cechują się innowacyjnością i niepowtarzalnością. Standard wykończenia:  konstrukcja żelbetowa, ściany wewnętrzne ceramiczne, okna aluminiowe,  drzwi drewniane dopasowane do koloru drewna na elewacji.
Elewacja budynku będzie wykończona drewnem, kaflami gresowymi oraz tynkiem mineralnym. Wokół budynku rozprowadzona zostanie instalacja monitoringu, poza tym budynek wyposażony zostanie w podgrzewany podjazd.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA