[Krośnice] Basen

[Krośnice] Basen

Sport i rekreacja/Wrocław/Fabryczna/Leśnica
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Krośnice] Basen

inwestorGmina Krośnice
realizacjaI kw. 2015
wykonawcaSkanska S.A.

O inwestycji [Krośnice] Basen

Dwukondygnacyjny obiekt będzie miał 12 metrów wysokości. Na parterze znajdzie się pełnowymiarowy sześciotorowy basen pływacki z ruchomym dnem o szerokości 8,5 m, na którym będą mogły się odbywać zawody sportowe, basen rekreacyjny wyposażony w zjeżdżalnię rurową, strefa SPA oraz brodzik. Na piętrze powstaną trybuny, które pomieszczą 152 osoby. Do dyspozycji użytkowników będzie także gabinet kosmetyczny, fitness, solarium, sauny, kawiarnia, siłownia i kręgielnia z czterema 28-metrowymi torami. Basen w Krośnicach będzie wyposażony w ruchome dno.
Napisz komentarz
Orzech
Fundamenty pod krośnicki basen gotowe

Budowany w Krośnicach basen z ruchomym dnem ma już wylane fundamenty. Generalnym wykonawcą inwestycji szacowanej na 24 mln 353 tys. zł jest firma Skanska z Warszawy.

Więcej: http://www.glosmilicza.pl/news.php?id=4734
grzes8
No wreszcie będzie super basenik:)
Jan Hawełko
W Krośnicach koło Milicza odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę krytej pływalni. W kapsule czasu znalazł się między innymi ostatni numer „Tygodnika Milickiego” oraz materiały promocyjne gminy. Koszt tej inwestycji, realizowanej przez miejscową gminę, pochłonie 24,3 mln zł, w tym prawie 50 % to dotacja unijna. Generalnym wykonawcą jest Skanska S.A.

pokaz-artykul.png
aga super dziewczyna
Szacunkowy koszt budowy krytego basenu w Krośnicach to 14-15 mln zł. Pływalnia, według planów, ma powstać do grudnia 2013 roku. Niecka będzie miała 25 metrów długości
REKLAMA