DODAJ

Biurowiec "Sterlinga Business Center"

[Łódź] Biurowiec "Sterlinga Business Center" 7787
Sterlinga Business Center to najnowocześniejszy budynek biurowy w Łodzi, oferujący swoim najemcom ponad 13.400 metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 9 nadziemnych kondygnacjach. Podziemny parking zapewnia łącznie 170 miejsc postojowych dla najemców oraz powierzchnie magazynowe przeznaczone na wynajem. Budynek został wyposażony w5 szybkobieżnych wind dostosowanych także do przewodu osób niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjny, chroniony hol recepcyjny oraz lokale handlowo-usługowe. Udało się także zapewnić miejsce na wewnętrzną kantynę przeznaczoną dla personelu najemców SBC.
Szczegóły - [Łódź] Biurowiec "Sterlinga Business Center"
inwestorHINES POLSKA Sp. z o.o.
projektantAedas Ce Sp. z o.o.
Kajtman 02.10.2015, godz. 15:05
Nowy artykuł dotyczący [Łódź] Biurowiec "Sterlinga Business Center" [Łódź] Sterlinga Business Center nadal ekologiczny. To projekt AHR Architects
odpowiedz
Kajtman 23.12.2014, godz. 18:38
Tworzenie nowoczesnej i wydajnej powierzchni biurowej wymaga zaangażowania nie tylko dewelopera, ale również i najemcy. - Budynek biurowy jest tak zrównoważony, jak jego użytkownicy. Jeśli najemcy nie wykorzystują rozwiązań, jakie im oferujemy, to jaki jest sens ich montażu - pyta Tomasz Sasin, Sustainability Manager w Hines Polska. Przedstawiciel dewelopera w rozmowie z Propertynews.pl opowiada o realnych pomysłach na lepsze funkcjonowanie biurowca.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.10.2014, godz. 14:14
Sterlinga Business Center (SBC) jest jedynym budynkiem biurowym w Łodzi z certyfikatem BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”. Projekt budynku powstał w pracowni Aedas.

Sterlinga Business Center jest tym samym pierwszym i jedynym budynkiem w Łodzi, który może pochwalić się certyfikatem BREEAM In-Use International na tak wysokim poziomie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 04.09.2013, godz. 01:03
Hines przejmie zarządzanie Sterlinga Business Center

Spółka Hines z początkiem września rozpoczęła zarządzanie budynkiem biurowym Sterlinga Business Center (SBC), zlokalizowanym w Łodzi, przy ulicy Sterlinga 8A. Firma powiększyła tym samym portfel zarządzanych nieruchomości o kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/hines- ... 19538.html
odpowiedz
Kajtman 17.04.2013, godz. 14:29
BRE Bank S.A. zwiększa powierzchnię biurową o kolejne 400 mkw. w łódzkim biurowcu Sterlinga Business Center, łącznie BRE Bank zajmuje już 2.520 mkw. W budynku mieści się m.in. call center, obsługujące klientów mBanku, lidera bankowości internetowej i mobilnej, należącego do Grupy BRE. W rezultacie przeprowadzonych do tej pory transakcji, poziom najmu powierzchni w Sterlinga Business Center osiągnął już 95%.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Topbiura.pl 10.05.2012, godz. 16:52
Hines, prywatna firma specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, poinformowała dzisiaj, że firmy Tate & Lyle oraz Rule Financial, będące najemcami w budynku Sterlinga Business Center w Łodzi zdecydowały o zwiększeniu wynajmowanej powierzchni biurowej, a ponadto Rule Financial przedłużył okres wynajmu...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Topbiura.pl 02.04.2012, godz. 13:58
Hines Polska poinformował o podpisaniu kolejnej umowy najmu na wynajem powierzchni biurowej w budynku Sterlinga Business Center zlokalizowanego przy ulicy Sterlinga 8a w Łodzi. Do grona dotychczasowych najemców dołączył BRE Bank S.A...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Topbiura.pl 20.10.2011, godz. 14:46
Działy Zarządzania Projektami oraz Asset Management międzynarodowej firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych Cushman & Wakefield koordynowały proces przeniesienia Global Shared Service Center spółki Tate & Lyle do budynku Sterlinga Business Center w Łodzi...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Topbiura.pl 26.09.2011, godz. 11:29
Hines Polska ma przyjemność poinformować, że budynek Sterlinga Business Center zlokalizowany przy ulicy Sterlinga 8 A w Łodzi otrzymał międzynarodowy certyfikat BREEAM. SBC jest tym samym pierwszym w Łodzi budynkiem, który może pochwalić się ekologicznym certyfikatem wydawanym przez organizację BRE (Building Research Establishment)...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 27.07.2011, godz. 15:48
Spółka Hines Polska poinformowała o podpisaniu umowy najmu powierzchni usługowej w biurowcu Sterlinga Business Center w Łodzi. Do grona najemców budynku dołączyła firma Sodexo, która zajmie powierzchnię wyasygnowaną na parterze budynku z przeznaczeniem na świadczenie usług gastronomicznych.

Sterlinga Business Center to budynek biurowy zlokalizowany w centrum Łodzi przy ulicy Sterlinga 8A. Budynek oferuje ponad 13,4 tys. mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A, rozmieszczonej na dziewięciu kondygnacjach.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję