DODAJ

Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena"

[Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena" 7215[Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena" 7213[Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena" 7211
[Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena" 8203[Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena" 8202
Stadion będzie nowoczesny i kameralny. Będzie miał 16.300 miejsc. Z tej liczby 15.600 miejsc to zwykłe miejsca siedzące. Będą ponumerowane, co pomoże również w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas meczów - będziemy dokładnie wiedzieć, kto gdzie siedzi. Dodatkowo na stadionie będzie co najmniej 700 miejsc dla VIP - ów. 600 z nich to siedzenia z pokryciem tapicerskim na siedzeniu i oparciu. Odstęp pomiędzy miejscami będzie dość duży, bo ok. 60 cm. Pozwoli to na komfortowe oglądanie meczu. Dodatkowo na stadionie będzie zainstalowanych 100 miejsc tzw. SuperVIP. Będą to siedzenia takie jak vipowskie, ale składane i jeszcze bardziej komfortowe. Poza tym planujemy co najmniej 32 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Trybuny będą miały widoczność najlepszą z możliwych. Będą tak ukształtowane, że różnica pomiędzy pierwszym rzędem siedzeń a murawą będzie wynosiła 1,5 metra, tak więc nawet kibice siedzący w najniższym rzędzie będą mogli w komfortowy sposób oglądać mecze. Jednocześnie, ponieważ będzie to stadion bez płotów, ogrodzeń, kibice będą mogli czuć z bliska atmosferę meczów. Poniżej trybun będą duże, wolne przestrzenie, które będzie można wykorzystywać do celów reklamowych.

Więcej informacji: www.zaglebie-lubin.pl
Szczegóły - [Lubin] Nowy stadion Zagłębia "Dialog Arena"
inwestorZagłębie Lubin S.A.
Orzech 16.08.2013, godz. 22:11
Wojewoda zamknął część stadionu KGHM Zagłębia

Wojewoda dolnośląski zdecydował w piątek o zamknięciu na dwa spotkania jednej z trybun na stadionie piłkarskim KGHM Zagłębia Lubin. To efekt odpalania rac i petard przez kibiców podczas meczu lubinian z Lechem Poznań.

Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
Orzech 26.03.2013, godz. 19:00
Zagłębie Lubin buduje boiska. Koparki już wjechały

Dwa oświetlone boiska ze sztuczną nawierzchnią, cztery boiska naturalne, w tym dwa oświetlone oraz otwarty plac treningowy - oto przyszłość Miedziowych.

Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
goodeye 21.08.2012, godz. 15:29
Trzeba przyznać, że dialog arena wygląda imponująco – ciekawe tylko jak długo utrzyma się w takim stanie – przecież stadion musi na siebie zarabiać. Ciekawi mnie czy w Lublinie będzie taki Pietryszyn, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie stadionem i utrzymanie go na przyzwoitym poziomie.
odpowiedz
Orzech 20.08.2012, godz. 12:08
Co z tą giełdą?

Prezydent Lubina wprowadził własnych polityków do starostwa powiatowego a przebudowy - zabudowy giełdy i tak nie ma. Już w 2011 roku budżet miasta miał uwzględniać fundusze na projekt oraz wstępne etapy realizacji przebudowy giełdy.

http://www.naszlubin.pl/lubin/2073-co-z-t-gied.html
odpowiedz
Orzech 03.08.2012, godz. 21:36
Rok temu władze Polskiej Miedzi zapowiadały, że lubiński stadion będzie na siebie zarabiał. Obiekt miał być zgłoszony w agencjach artystycznych jako potencjalne miejsce dużych koncertów. Na razie jednak cisza w tym temacie.

- Mamy plany w stosunku do stadionu. Chcielibyśmy go wykorzystać na imprezy komercyjne. Jeżeli agencje artystyczne uznają, że warto coś takiego tu zrobić, to w przyszłym roku duże koncerty powinny się tu rozpocząć - mówił rok temu rzecznik KGHM Dariusz Wyborski.

http://miedziowe.pl/content/view/58469/78/
odpowiedz
Orzech 17.11.2011, godz. 17:51
Zagłębie Lubin to pierwszy klub w Polsce, który posiada specjalny system do nagrzewania murawy sztucznym światłem asymilacyjnym, zbliżonym do działania promieni słonecznych. Dzięki niemu powinny zniknąć problemy z fragmentem murawy w polu karnym przed sektorem G.pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 03.07.2011, godz. 18:13

Koniec z piaskownicą: Zagłębie wymienia murawę na stadionie

Na Dialog Arenie w Lubinie trwa wymiana murawy, na którą narzekali piłkarze. Nowa ma być gotowa na początku sierpnia - przed ligowym meczem Zagłębia i meczem reprezentacji Polski z Gruzją.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3576 ... we_na.html
odpowiedz
Orzech 22.06.2011, godz. 21:21
Dialog Arena przechodzi lifting. Wymieniana jest trawiasta murawa, a już wkrótce na trybunach po obu stronach bramek zainstalowane zostaną telebimy.

10 sierpnia Dialog Arena będzie gościć reprezentację Polski, która w ramach przygotowań do Euro 2012 towarzysko zagra z Gruzją.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję