[Lublin] Droga ekspresowa S17 i obwodnica Lublina

[Lublin] Droga ekspresowa S17 i obwodnica Lublina

Lublin/Stare Miasto
REKLAMA

O inwestycji [Lublin] Droga ekspresowa S17 i obwodnica Lublina

Obwodnica Lublina będzie częścią drogi ekspresowej S17 łączącej Warszawę z Ukrainą (Lwów). Jest to zatem kluczowa droga w kontekście Euro 2012.

Obwodnica ma zostać wykonana wspólnie z odcinkiem drogi ekspresowej od węzła "Sielce" do początku obwodnicy Lublina przy węźle "Dąbrowica" (ok. 30 km). Planowana cała trasa od węzła „Sielce” do „Witosa” przebiega w pobliżu miejscowości: Sielce, Posiołek, Kolonia Nowy Dwór, Wola Nowodworska, Szumów, Mała Kłoda, Kurów, Olempin, Markuszów, Kolonia Przybysławice, Zagrody, Granica, Marianka, Kolonia Miesiące, Kolonia Garbów, Kolonia Bogucin, Kolonia Piotrowice Wielkie, Leśce, Józefów Pociecha, Kupin, Sieprawice, Piotrawin, Aleksandrów Stawka, Jastków, Kopanina, Barak, Panieńszczyzna, Natalin, Marysin, Jakubowice, Elizówka, Kolonia Żulin, Marianówka, Świdniczek, Kolonia Biskupie, Biskupie, Świdnik Mały, Kalinówka.
Napisz komentarz
Orzech
Odcinek obwodnicy Lublina za 660 mln zł oddany do ruchu

Oddano do użytku północną część obwodnicy Lublina - ostatnie z pięciu zadań, na jakie podzielono budowę całej trasy. Odcinek pomiędzy węzłami Lublin Sławinek i Lublin Rudnik połączył funkcjonujące już pozostałe fragmenty obwodnicy, a jego budowa pochłonęła łącznie ok. 660 mln zł.

Więcej: http://budownictwo.wnp.pl/odcinek-obwod ... 1_0_0.html
Orzech
W piątek o 13 ma zostać otwarta obwodnica Lublina. W końcu miasto będzie mogło odetchnąć. Sznury tirów jadących Witosa, Tysiąclecia i Solidarności właśnie przechodzą do historii. Już nie będą musiały wjeżdżać do miasta

Więcej: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724, ... dnice.html
Orzech
Otwarto wschodnią część obwodnicy Lublina w ciągu drogi ekspresowej S17 - pomiędzy położonym na przecięciu z DK19 węzłem Lublin Rudnik a funkcjonującym już wyjazdem z miasta w stronę Piask. Łączna wartość inwestycji to blisko 830 mln zł - czytamy na portalu wnp.pl

pokaz-artykul.png
R77
Budimex wygrał przetarg na obwodnicę Lublina za 424 mln zł

Oferta Budimeksu została wybrana przez GDDKiA jako najkorzystniejsza w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Lublina w ciągu drogi ekspresowej S19. Wartość oferty wynosi blisko 424 mln zł brutto.

http://budownictwo.wnp.pl/budimex-wygra ... 1_0_0.html
R77
Ekspresowa wylotówka z Lublina w stronę Warszawy otwarta

W czwartek oddano do użytku trasę pomiędzy węzłami Jastków i Lublin Sławinek wraz z łącznikiem do przedłużonego miejskiego odcinka al. Solidarności - poinformowała GDDKiA. Dwa kolejne odcinki S17, stanowiące północnowschodnią obwodnicę Lublina, mają zostać otwarte w przyszłym miesiącu.

http://budownictwo.wnp.pl/ekspresowa-wy ... 1_0_0.html
Orzech
Nowy wyjazd z Lublina w stronę Warszawy - gotowy

Gotowa jest już nowa droga wylotowa z Lublina w kierunku Warszawy, do miejscowości Jastków. W niedzielę będą mogli po niej przejechać rowerzyści, a dla samochodów będzie udostępniona w przyszłym tygodniu - zapowiada GDDKiA.

Więcej: http://budownictwo.wnp.pl/nowy-wyjazd-z ... 1_0_0.html
REKLAMA