REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Moko

inwestorRonson Development SE
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2016
wykonawcaHochtief Development Poland Sp. z o.o.

O inwestycji Moko

Osiedle Moko to projekt realizowany przez Ronson Development Sp. z o.o. na Mokotowie, przy ul. Magazynowej 11. Inwestycja jest świetną propozycją dla osób ceniących lokalizację w sąsiedztwie centrum biznesowego i w niedalekiej odległości od Centrum Warszawy. W okolicy osiedla znajduje się również jedna z największych galerii handlowych Warszawy – Galeria Mokotów. Osiedle Moko to zarówno nowoczesna architektura jak i miejsce towarzyskiego klimatu miasta. Mieszkając na Osiedlu Moko zyskujecie szybki dostęp do szkół, przedszkoli, przychodni, miejsc usługowo-handlowych, terenów zielonych – w pobliżu jest m.in. Pole Mokotowskie, a także do centrum biznesowego.
Inwestycja składa się ze 168 lokali mieszkalnych oraz kilkunastu lokali użytkowych mieszczących się w czterech 7-piętrowych budynkach. Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4 lub 5-pokojowe w metrażach od ok. 35 do ok. 140 mkw. Mieszkania są doświetlone przez wysokie okna, podzielone są na część dzienną z salonem i kuchnią oraz prywatną – sypialnie, łazienki. Przewidziane są również tarasy oraz miejsca postojowe w garażu. Do dyspozycji mieszkańców jest klub lokatora "Moko Klub" w którym można się spotkać ze znajomymi, zagrać w szachy, karty, bilard, czy obejrzeć mecz.

Dużym i bardzo ważnym atutem inwestycji jest świetna komunikacja – w pobliżu znajduje się stacja metra, liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz szybki dostęp do tras szybkiego ruchu.
Napisz komentarz
+1
REKLAMA