Park Handlowy Tatary

Park Handlowy Tatary

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Park Handlowy Tatary

inwestorUBM Polska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2011

O inwestycji Park Handlowy Tatary

W Lublinie u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej powstał kompleks o powierzchni 14 tys. mkw. Znajduje się tam hipermarket budowlany Praktiker i niewielka galeria.

Napisz komentarz
bista
W Dzień Kobiet ruszy pierwszy w Lublinie sklep firmy Praktiker. W kolejce do budowy lub rozbudowy centrów handlowych czekają kolejni inwestorzy.

Hala Praktikera u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej jest już gotowa. Trwa aranżacja wnętrza. – Market oferuje dodatkowe usługi, takie jak zakupy na telefon, przycinanie desek, wycinanie otworów w zlewozmywakach czy transport kupionych towarów – mówi Cezary Kusto z Praktikera w Lublinie.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Zakończyła się budowa centrum handlowego FMZ Lublin. Przy ul. Turystycznej powstała hala hipermarketu budowlanego Praktiker oraz niewielki pasaż handlowy. Otwarcie zaplanowano na marzec.

Prace przy budowie centrum rozpoczęły się w maju. Z pierwszych zapewnień inwestora wynikało, że zakupy będzie tam można zrobić jesienią. Ostatecznie termin przesunięto na wiosnę 2012 roku. Klientów przyciągnąć ma przede wszystkim market budowlany sieci Praktiker. Obok stanął niewielki pasaż handlowy.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
Trwają prace przy budowie nowego centrum handlowego w Lublinie u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej. Za inwestycję odpowiadają firmy UBM Polska oraz CREDO.

Budowa centrum ruszyła w maju tego roku - podaje Kurier Lubelski.

- Prace budowlane na terenie centrum są w toku. Zakończenie realizacji powinno nastąpić pod koniec tego roku, natomiast oddanie do użytku na początku przyszłego roku - mówi na łamach "KL" Peter Obernhuber z zarządu UBM Polska.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Austriackie spółki deweloperskie UBM oraz Credo rozpoczęły prace przy budowie obiektu handlowego w Lublinie. Powierzchnia całkowita nowego kompleksu o nazwie FMZ Lublin wyniesie 13,85 tysięcy metrów kwadratowych. Zakończenie inwestycji jest planowane na październik 2011 roku.

Nowy obiekt powstanie u zbiegu ulic: Mełgiewskiej i Turystycznej. Na terenie inwestycji znajduje się budynek handlowy E.Leclerc, obok którego powstanie market Praktiker o powierzchni 8,82 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Rusza budowa galerii przy ul. Mełgiewskiej i Turystycznej w Lublinie. Do obiektu wprowadzi się m.in. Praktiker - informuje Rzeczpospolita.

Centrum Handlowe FMZ Lublin to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i CREDO. Nowa galeria wyrośnie obok budynku E.Leclerc. Całkowita powierzchnia nowych obiektów, które wejdą w skład galerii, wyniesie 13,8 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
REKLAMA