Pawilon handlowo-usługowy, ul. Widna

Pawilon handlowo-usługowy, ul. Widna

REKLAMA
inwestorCentrum Zaopatrzenia Medycznego "CEZAL" S.A.
realizacja inwestycjiII kw. 2012
wykonawcaP.B.O. G5

O inwestycji Pawilon handlowo-usługowy, ul. Widna

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” buduje we Wrocławiu przy ul. Widnej 2 niewielkie centrum handlowo-usługowe, w sąsiedztwie siedziby firmy. Dwukondygnacyjny obiekt będzie miał powierzchnię prawie 2 tys. m2 i kubaturę 10 tys. m2. Na parterze znajdą się sklepy Rossmann, Pepco i CCC, a na piętrze placówki usługowe.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Koszmarne są te banery. Nie wiem, kto to pisał, chyba Gesah gdzieś, że gdzieś w Hiszpanii, czy Portugalii w jakimś mieście zabronili banerować miasta, co spowodowało po pierwsze, że wrócił urok w mieście, a po drugie marketingowcy musieli szukać innych sposobów na reklamy, a te okazały się skuteczniejsze...

W sumie powoli się przekonuję do takiego pomysłu :)
Orzech
Już oblepili budynek reklamami :(
Jan Augustynowski
Niby wszystko ok, a jednak to jedno piętro więcej gdyby było i przyziemie jakieś stonowane jak reszta, a nie jakiś jarmark świąteczny, to by lepiej wyglądało 3 razy!!

38461_1000x.jpg
Jan Augustynowski
24406_1000x.jpg24407_1000x.jpg
Jan Augustynowski
22885_1000x.jpg22886_1000x.jpg
Orzech
Panowie, 5 września na naszym Forum w Newsach wstawiłem info na temat tej inwestycji :)

dolnoslaskie-newsletter-f51/newsy-2011-t5176-1340.html


Cezal planuje budowę niewielkiego centrum handlowo-usługowego o powierzchni 2 tys. m2 we Wrocławiu.

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” wybuduje we Wrocławiu przy ul. Widnej 2 niewielkie centrum handlowo-Usługowe, w sąsiedztwie siedziby firmy. Dwukondygnacyjny obiekt będzie miał powierzchnię prawie 2 tys. m2 i kubaturę 10 tys. m2. Na parterze znajdą się sklepy Rossmann, Pepco i CCC, a na piętrze placówki usługowe.

Inwestycja, zaprojektowana przez Studio A+R Wojciech Jarząbek, ma zostać zrealizowana w ciągu ok. 5 miesięcy od rozpoczęcia prac.

Żródło: PREM
REKLAMA