[Wrocław] Selgros na ul Krakowskiej

[Wrocław] Selgros na ul Krakowskiej

Handel/Wrocław/Krzyki/Przedmieście Oławskie
REKLAMA
inwestorSelgros

O inwestycji [Wrocław] Selgros na ul Krakowskiej

Po drugiej stronie Praktikera, tam gdzie jeszcze kilka tygodni temu była stara zajezdnia autobusów, dokładnie za rok powstanie Selgros.

Selgros będzie miał cztery kondygnacje i 24 metry wysokości. Wiadomo już, że sklepy zlokalizowane zostaną na parterze, a wyżej powstaną biura. Budynek stanie przy samej jezdni. Nie będzie cofnięty w głąb, jak np. Praktiker.

Napisz komentarz
Orzech
Selgros widziany z lotu ptaka: http://www.uriuk.com/galeria/displayima ... m=66&pos=9
Orzech
Coraz trudniej znaleźć wolne miejsce parkingowe przed hipermarketem Selgros, otwartym dziś przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu (tuż obok Praktikera). Sklep czynny jest od godz. 5 rano.

Na klientów czeka sporo atrakcji. - Co 50. zakupy zrobi za darmo, a co 100. dostanie odtwarzacz Blu-Ray - zapowiada Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu. - Tak będzie również podczas dwóch najbliższych weekendów - zapewnia.pokaz-artykul.png
Orzech

Już 55 tys. przedsiębiorców zarejestrowało się do bazy klientów otwierającego się we wtorek we Wrocławiu Selgrosa. W naszym mieście to drugi sklep tej ogólnopolskiej sieci.


pokaz-artykul.png
Bertie
Projekt na ukończeniu, co z zapowiadaną kręgielnią? Czy ktoś wie czy zmieściła się gdzieś w tym blaszaku czy ostatecznie właściciel ograniczył się do funkcji handlowej, rezygnując z rozrywkowej?
Orzech
30.01.2011

368367.jpg

368368.jpg

Zdjęcia: Wacław Grabowski - http://wroclaw.hydral.com.pl
ChaberConsulting
Tym razem, karty klienta przywozi przedstawiciel do siedziby firmy:-)
Ja już swoją mam - bez zamawiania, bez szukania. Przedstawiciel Selgrosa był jakieś 2 tygodnie temu i wypełnił wszystkie formalności.

Ale nic nie mówił o atrakcjach na otwarcie.
REKLAMA